Elit Royal Residence / Elit Yapı

Elit Yapı firmasının Elit Royal Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mert Yıldızhan

Ankara, özgün yapılarla örnek başkent olacak!

Sektörden Haberler Ayşe Özlem Kuruca 02.03.2015
Elit Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mert Yıldızhan, kentin Londra, Paris, Moskova gibi dünyanın önemli merkezleri gibi görünüm kazanmaya başladığını söyled
Ankara siluetinin artık değiştiğini, kentin sembol yapılarına da yenilerinin eklendiğini ifade eden Elit Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mert Yıldızhan, kentin Londra, Paris, Moskova gibi dünyanın önemli merkezleri gibi görünüm kazanmaya başladığını kaydetti.

Bu görünümün daha ileri seviyeye taşınabilmesi için ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına olduğu kadar inşaatçılara da büyük iş düştüğünü belirten Yıldızhan, “Bir kent için önemli olan şehirleşmedir. Yaşam kalitesini yükseltmek, doğal afetlere karşı duran sağlam yapılar hayata geçirmek ve kentin görünümünü şık hale getirmek şehirleşmeden vazgeçmeyen inşaatçılar sayesinde olur. Geleceği şekillendirmek için biz ‘bilinçli inşaatçılara' büyük iş düşüyor” dedi.
Yıldızhan, son yıllarda Ankara'da şehirleşme anlamında önemli adımlar atıldığını, ancak daha alınması gereken çok yol olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi:

Ankara geliştikçe büyüyor, büyüdükçe de kalkınıyor. Başkentli inşaatçıların da kente kazanç sağlayacak, modern, şehirleşmeye uygun yapılar hayata geçirerek bu kalkınmaya desteğini sürdürmesi gerekli. Biz Elit Yapı olarak kuruluşumuzdan bu yana Ankara'nın daha güzel bir görünüme sahip olabilmesi için çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz. Ankaralı tüm inşaatçıların da kentte gelişimi sürdürmek için aynı çabayı göstermesi şart. Başkent'i gelişimine uygun, modern bir kent olarak kurgulamak Başkentli inşaatçıların elinde.”

Mert Yıldızhan Ankara Elit Yapı