Hakan Erilkun Göl panaroma

Altın Emlak Göl Panaroma’nın satışını üstlendi

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 21.09.2015
İstanbul başta olmak üzere Anadolu’nun farklı kentlerinde 98 bayisi olan Altın Emlak, Göl Panorama’nın satışlarını da üstlendi.
Emlak Konut GYO'nun arsası üzerine Bahçeşehir'in karşısında inşasına devam edilen Göl Panorama Evleri ile bölgeye 1.431 konut ve 40 ticari ünite kazandırılacak. Projenin satışı için Be - Ma İnşaat ile yeni anlaşma sağladıklarını kaydeden Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, iyi bir sinerji yakaladıklarını kaydetti.

Yüzde 50'si satıldı

Toplam 98 bayi aracılığıyla satışı yürüteceklerini belirten Erilkun, “Projede satış yetkisi artık bizde olacak. Bayilerimiz müşterilerine  portföyü açarak satışları gerçekleştirecek. Satış ofisi de bize bağlı olacak. Altın Emlak'ın tecrübesini bundan sonra markalı konutların satış ve pazarlamasında görebileceksiniz” diyerek sözlerini bitirdi.

530 milyon liralık yatırım

95 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Göl Panorama Evleri, 530 milyon liralık yatırımla hayata geçiriliyor. Göl Panorama Evleri'nin geniş ve ferah kullanım alanları sunan daireler ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerine sahip. Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Göl Panorama Evleri, TEM Otoyolu'nun yanı başında, E5 Otoyolu'na 5 km, Atatürk Havalimanı'na 13 km, 3. havalimanına 30 km, 3. köprüye ise 40 km mesafede bulunuyor.

Bahçeşehir'in tam karşısında, Küçükçekmece Gölü manzarasına hakim bir noktada yükselen Göl Panorama Evleri, bölgenin gelişimine büyük katkı sağlıyor. İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği projede teslimler ise 2016'nın Aralık ayında yapılacak.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Altın Emlak Göl Panaroma satış Hakan Erilkun