Altın Emlak 20'nci yılında!

Altın Emlak 20'nci yılını kutladı!

Sektörden Haberler 04.02.2019 10:00

Altın Emlak, 20'nci yaşını Hürriyet Emlak sponsorluğunda kutladı. Program, 100' e yakın temsilciyi bir araya getirdi.

Gayrimenkul sektörünün yerel sermayeli ve eğitim odaklı sistem altyapısına sahip olan emlak zinciri Altın Emlak bu sene 20'nci yaşına giriyor. Türkiye genelinde faaliyet gösteren 100'e yakın temsilciliği ile 2 Şubat Cumartesi günü Hürriyet Emlak sponsorluğunda bir araya gelen Altın Emlak 2018 faaliyetlerini ve 2019 hedefleri temsilcileri ile paylaştı.

Clarion Golden Horn İstanbul Otel'de gerçekleşen toplantı hakkında bilgi veren Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı “Türkiye genelinde faaliyet gösteren temsilcilerimizle sık sık bir araya gelerek eğitim ve sinerji toplantıları yapıyoruz. Onların motivasyonlarını en yüksek düzeyde tutuyoruz. Her toplantıda farklı konu ve eğitmenler ile buluşan temsilcilerimiz, yeni bilgi ve gelişmeler ile en güncel hizmeti müşterilerimize sunuyorlar” dedi.

Eğitim odaklı emlak firması

Hürriyet Emlak sponsorluğunda düzenlenen organizasyonda Altın Emlak Temsilcileri Hilmi Işıkören ve Belgin Benek'ten “Daralan Piyasalarda ve Yoğun Rekabet Ortamında Emlakta Başarılı Olmanın Sırları” eğitimini aldılar. Hürriyet Emlak Pazarlama Direktörü Yusuf Mert Yılmaz'ın “Dijitalde Etkin Performans Pazarlaması” sunumu ile devam eden toplantıda ayrıca Altın Emlak ve Hürriyet Emlak arasında yapılan iş birlikteliklerinin detayları da paylaşıldı.

Temsilcilerinin eğitim ve toplantılar ile sürekli bir araya geldiklerini belirten Altın Emlak Genel Müdürü “Gayrimenkul sektöründe çok hızlı bir değişim yaşanıyor. Bu değişim ve gelişmeleri sürekli temsilcilerimiz ile bu toplantılar vesilesi ile paylaşma imkanı buluyoruz. Bu ayrıca önemli bir network faaliyeti. Özellikle yeni temsilcilerimiz eski temsilcilerimiz ile de kaynaşmış oluyorlar” dedi.

Toplantıda, bazı temsilcilerin tecrübe paylaşımları sonrasında 20'nci yıl plaketlerinin teslimi de
gerçekleşti.