akçansa fabrika görseli üzerinde musa keşaplı resmi

Akçansa’da yeni atama

Sektörden Haberler İrfan Sisli 26.11.2015
Türkiye’nin en büyük çimento üreticisi Akçansa’nın Hazır Beton ve Agrega Genel Müdür Yardımcılığı görevine Musa Keşaplı atandı.
Türkiye'nin en büyük çimento üreticisi Akçansa'nın Hazır Beton ve Agrega Genel Müdür Yardımcılığı görevine Musa Keşaplı atandı.

Akçansa'da gerçekleştirilen yeni atama ile daha önce şirketin Kuzey Marmara Çimento Bölge Satış Müdürü olarak görev alan Musa Keşaplı, Hazır Beton ve Agrega Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi.

Musa Keşaplı kimdir?

Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Musa Keşaplı, 1 Kasım 2015 tarihi itibariyle Akçansa'nın hazır beton faaliyetlerini yürüttüğü markası Betonsa'nın Hazır Beton ve Agrega Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Keşaplı, daha önce yurt içi ve yurt dışı pazardaki mevcut konumunu güçlendirmek amacıyla yeni yatırımlarına devam eden Akçansa'nın Kuzey Marmara Çimento Bölge Satış Müdürü olarak görev alıyordu.

Çalışma hayatına 1993 yılında Samsun Makine Sanayi'de Tesis Şefi olarak başlayan Keşaplı, Demirören LPG Grup'ta Tesis Müdürü ve Yibitaş Lafarge Hazır Beton A.Ş.'de Bölge Müdürü görevlerini yürüttü. 2007 yılından itibaren sırasıyla Akçansa Hazır Beton Bölge Müdürü, Karadeniz ve Çimento Satış Bölge Müdürü ve Kuzey Marmara Bölge Müdürü olarak görev yaptı.

1 Kasım 2015 tarihinden itibaren Betonsa Hazır Beton ve Agrega Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenen Keşaplı, evli ve bir çocuk babasıdır

musa keşaplı akçansa atama Hazır Beton ve Agrega Genel Müdür Yardımcılığı görevine Musa Keşaplı atandı