İstasyon 24 / 24 Gayrimenkul

24 Gayrimenkul firmasının İstasyon 24 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Airport 24 ve İstasyon 24

Airport 24 ve İstasyon 24'ün basın lansmanı yapıldı!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 15.04.2015
Airport 24 ve İstasyon 24 projelerinin basın lansmanını canlı yayınladık.
24 Gayrimenkul CEO'su Ahmethan Yılmaz ile 24 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yeniay'ın ev sahipliğinde gerçekleşen basın lansmanını canlı yayınladık.

İstasyon 24 evinde çalışmayı sevenler için...

İstasyon 24 projesi Halkalı'da merkez istasyonunun hemen yanıbaşında yükseliyor. Evinde çalışmayı sevenlere ya da işyerinde ev konforu isteyenler için tasarlanan İstasyon 24, home office konseptiyle dikkat çekiyor. Projede 1+1, 2+1 ve teraslı home office seçenekleri mevcut.

İstasyon 24 içerisinde; rezervasyondan bilet teminine, kuru temizlemeden özel kuryeye kadar kapsamlı rezidans hizmetlerinin yanı sıra  toplantı odası, cep sineması, spor salonu gibi her türlü konfor ev ofis ayrıcalığında sizleri bekliyor...

Airport 24, havalimanının yanıbaşında!

Airport 24, kısa ve orta vadeli yatırımların belki de en havalısı. Atatürk Havalimanı'na 1.900 metre mesafesi ile dikkat çeken Airport 24'te 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Airport 24 içerisinde; resepsiyon hizmetleriyle bilgilendirme, dayanışma, uyandırma, araç kiralama, araç sigortalama, seyahat danışmanlığı her türlü rezervasyon, özel kurye, teslimat ve noter temini mevcut. Aynı zamanda lostra, terzi, eczane ve kuru temizleme gün boyu hizmet verecek.

Airport 24 İstasyon 24