Ağaoğlu Maslak 1453 Ofisler / Ağaoğlu İnşaat

Ağaoğlu İnşaat firmasının Ağaoğlu Maslak 1453 Ofisler projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ali Ağaoğlu doğum günü

Ağa’ya lansmanda sürpriz doğum günü!

Sektörden Haberler Emine Pile 03.03.2016
Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Maslak 1453 projesinin ilk ofis bloğunu satışa çıkardı.
Ağaoğlu Şirketler Grubu, iş merkezlerinin tam ortasında hayata geçirdiği Ağaoğlu Maslak 1453 projesindeki ofisleri satışa sundu. Boğaziçi Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve İstanbul Yeni Havalimanı'na 10 dakikalık uzaklıkta bulunan projenin lansmanı büyük ilgi gördü. Toplantıya kızı Sena Ağaoğlu ve Alican Ağaoğlu ile birlikte katılan Ali Ağaoğlu'nun keyfi her zamanki gibi yerindeydi. 

Maslak 1453'ün basın toplantısı sonrasında Sena Ağaoğlu'nun özel olarak yaptırdığı pasta ile Ali Ağaoğlu'nun doğum gününü kutlandı. Kızı Sena Ağaoğlu ve oğlu Alican Ağaoğlu ile birlikte pastasını kesen Ali Ağaoğlu, bu mutlu günde çocuklarıyla birlikte olmaktan dolayı oldukça keyifliydi.

Emlaktasondakika.com ekibi, Ağaoğlu Maslak 1453 projesinin ofis bloğunun satışa çıktığı lansman sonrası Ali Ağaoğlu'nun doğum gününü kutladı.

Kızı Sena'nın yaptırdığı özel tasarım pasta ise dikkat çekiciydi. Ağaoğlu'na yakışır pasta Ali Ağaoğlu'nun Marmaris'te satın aldığı adayı temsil ediyordu. Üzerinde ağaç, helikopter, golf arabası, kale, kumsal ve deniz bulunan pasta, gerçeğini aratmadı. Pasta üzerindeki baba-kız figürü için ise 'Yanlış anlaşılmasın' diyrerek şapkadaki Sena yazısını gösterdi. 

Emine Pile/Emlaktasondakika.com

Ali Ağaoğlu doğum günü Ağaoğlu Şirketler Grubu Sena Ağaoğlu Alican Ağaoğlu Maslak 1453 projesindeki ofisleri satışa sundu