Ağaoğlu Central Park

Ağaoğlu, Central Park için logo yarışması düzenliyor

Sektörden Haberler 02.03.2016 13:49

Ağaoğlu Şirketler Grubu, Bakırköy’deki şehir parkının hemen yanındaki Ağaoğlu Central Park projesi için logo tasarımı yarışması düzenliyor.

Bakırköy'de Ağaoğlu Central Park projesini satışa sunmaya hazırlanan Ağaoğlu, projenin logosu için uluslararası katılımlı bir tasarım yarışması düzenliyor. Yarışma sonunda birinci 10 bin dolar, ikinci 5 bin dolar ve üçüncü 2 bin 500 dolar ödül alacak. Son başvuru tarihi 15 Mart olan yarışmaya katılanlar, yetenek ve hayallerini ortaya koyarak Ağaoğlu Central Park logosunu tasarlayacak.

Jüri uzman isimlerden oluşuyor

Yarışma jürisini oluşturan uzman isimlerin listesi aşağıda yer alıyor:

  • Yrd. Doç. Ümit Südüak (Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu Derneği Yönetim Kurulu Başkanı)
  • Prof. Ayşegül İzer ( Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü),
  • Yrd. Doç. Gürbüz Doğan Ekşioğlu (Uluslararası Grafik Sanatçısı),
  • Günseli Özen Ocakoğlu (Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni),
  • Haluk Tuncay ( Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü).


Ağaoğlu Central Park, benim için çok özel bir proje”

Bugüne kadar 30 binin üzerinde konutun altına imza attıklarını belirten Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, “ Benim için çok özel bir proje olan Ağaoğlu Central Park projesinin yakın zamanda satışına başlayacağız. Projenin logosu için uluslararası katılımın olacağı bir yarışma düzenliyoruz. Uzmanlardan oluşan seçici kurul tarafından belirlenecek Ağaoğlu Central Park projemizin logosu yaptığımız işe gösterdiğimiz özeni yansıtacak” dedi.

Ağaoğlu Logo Yarışması hakkında Ağaoğlu Central Park'ın web siresinde bilgilendirme yapan şirket "Ağaoğlu Central Park logo tasarım yarışmamız sonuçlanmıştır. Kazananlar 29 Mart Salı günü açıklanacaktır. Katılan herkese teşekkür ederiz" şeklinde açıklamada bulundu.