Ali Ağaoğlu Hasan Rahvalı

Ağaoğlu 50 ay vadeyi aştı, artık faizin yüzde 35’ini alıyor!

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 12.02.2015
Ağaoğlu Şirketler Grubu 3 projede 200 konut kredisi faizinin önemli bir kısmını kendini karşılıyor.
Ağaoğlu Şirketler Grubu, devletin kampanya kapsamında % 1 peşin ödeme yapan müşterilere, 60 ay vade için % 0.47, 61-120 ay vade için 0,57 faiz oranı sunuyor. My Towerland, My Home Maslak ve Andromeda Gold projelerinde hemen teslim dairelerde geçerli olacak kampanya 13 Şubat Cuma günü başlayacak ve üç hafta sürecek.

Kampanyanın geçerli olduğu My Towerland, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'ne yürüme mesafesinde, her biri müstakil kat bahçeli, kullanışlı kat planlarına sahip. 

Avrupa yakasının finans ve iş merkezi olarak her geçen gün değeri artan Maslak'ta ana arterlere yakınlığı ile ön plana çıkan My Home Maslak, özel olarak tasarlanmış 3 kulede toplam 786 daireden oluşuyor. Projede studio dairelerden, 3+1'e ve 4+1'den teras evlere kadar farklı ihtiyaçlara göre seçenekler bulunuyor. 

Mimar Tuncay Çavdar imzalı ve Gold Leed Sertifikalı Andromeda Gold projesi ise her katında bahçeleri, terastaki villa daireleri, fitness, sauna, buhar odaları, çocuk oyun alanlarıyla benzersiz bir dünya sunuyor. Zemin+51 kat ve toplam 398 daireden oluşan Andromeda Gold, Uluslarası İstanbul Finans Merkezi'ne yürüme mesafesinde bulunuyor.

 

Ali Ağaoğlu Ağaoğlu Şirketler Grubu Ağaoğlu Kampanya