5. İnşaat ve Konut Konferansı

5. İnşaat ve Konut Konferansı, 24 Ocak'ta yapılacak!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 23.11.2016
Sektörün VIP Buluşma Adresi olarak 5. yılında tekrar kapılarını açacak olan İnşaat ve Konut Konferansı, 24 Ocak'ta Marriott Hotel Asia'da yapılacak.
5. İnşaat ve Konut Konferansı için geri sayım başladı. 1. senesinde 70, 2. senesinde 168, 3. senesinde ise 206, 4. senesinde 251 firmanın katılımı ile etkileşim alanını istikrarlı bir şekilde büyüten ve günümüze kadar 695 firmayı ağırlayarak kendi alanında Türkiye'nin en büyüğü olan İnşaat ve Konut Konferansı, inşaat profesyonellerinin üst düzey yöneticilerinin VIP Statüsünde bir araya geldiği elit bir buluşma olarak gösterilmektedir.

Finansman ve yatırım ekosisteminin iyileştirilmesi, kontrol edilemeyen riskler karşısında kriz yönetimi, güçlü-zayıf yönler, fırsatlar- tehditler analizleri, inşaat sektöründe değişim-dönüşüm nasıl seyrediyor,  pazar büyüklüğü ile şehirleşme arasındaki sert rekabet, merhametli ve marka şehirler, global iklim hareketi ve rekabet koşulları ve benzeri pek çok konu masaya yatırılacak.  

İnşaat ve Konut Konferansı'nın 5. yıla özel konu başlıkları ise “Türk İnşaat Kültürü” ve “Şampiyonlarımız”. Türk İnşaat Kültürü nasıl olmalı? İnşaat Sektöründe geleneksel kültür yerini inovasyonla gelen yenilikçi kültüre mi bırakıyor? Değişim rüzgarına alışkanlık sağlarken değerlerimiz, önceliklerimiz ve ihtiyaçlarımız nasıl şekillenecek?

Bölgesel şampiyonlar, ulusal şampiyon mu oluyor?  Ulusal şampiyonlarımız, uluslararası arenada nasıl aksiyon alacak?  

İnşaat ve Konut Konferansı, öngörülenin ötesindeki yorumlara sahip vizyon sahibi konuşmacıları ağırlıyor. Konferansa ise karar mekanizması üst düzey profesyoneller katılıyor. Türk inşaat sektörünün VIP buluşma noktası olan İnşaat ve Konut Konferansı 5. Yılında günümüzün ve geleceğin şampiyonlarını bir araya getirecek. 

5. İnşaat ve Konut Konferansı İnşaat ve Konut Konferansı