4. Konut ve İnşaat Konferansı

4. Konut ve İnşaat Konferansı kapılarını açıyor

Sektörden Haberler Emine Pile 25.11.2015
Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerini buluşturacak olan Konut ve İnşaat Konferansı 4. kez kapılarını açıyor.
Türkiye'nin en büyük İnşaat ve Konut Konferansı 4. yılında sektörle bir araya geliyor. 26 Ocak 2016 Salı günü Marriott Hotel Asia İstanbul'da düzenlenecek olan konferans, tarafsız,  saygın ve elit bir buluşma olarak dikkat çekiyor. 

Profesyonel bir platform... 

Marka bilinirliğini arttıran konferans, rekabetin yüksek olduğu sektörde büyük avantaj sağlıyor. Doğru zamanda doğru iş ortaklıkları kurulabilen İnşaat ve Konut Konferansı, ayrıca B2B fırsatları yakalamanıza imkan sağlıyor. 

İlk senesinde 70, 2. senesinde 164, 3. senesinde ise 205 firmanın katılımı ile etkileşim alanını istikrarlı bir şekilde büyüten  İnşaat ve Konut Konferansı, sadece inşaat profesyonellerinin en üst düzey temsilcilerinin VIP statüsünde bir araya geldiği üst düzey bir buluşma olarak gösteriliyor.

Küresel ekonomik beklentiler ve inşaat sektörünün büyüme politikaları, yabancı yatırımcının Türkiye'ye ilgisi gibi güncel konuların konuşulacağı konferansta ayrıca geleceğin binaları, kentleşme kalitesi ve marka şehirler masaya yatırılacak.

Sektörün liderleri bir araya gelecek 

Ulusal ve uluslararası pazarda rekabet gücünü ve payını arttırıcı kalkınma hedeflerinin analizleri ile doğru hedef ve doğru adrese  yönlendiren lider konuşmacılar İnşaat ve Konut Konferansı'nda bir araya gelecek. 

Konferansın konuşmacıları olarak yer alan değerli isimler ise;  İNDER ve Teknik Yapı Yönetin Kurulu Başkanı Nazmi DURBAKAYIM, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer CEYLAN, Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih KUZU, Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç KABADAYI, Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim BABACAN,  Realtyport Yönetim Kurulu Başkanı Fatih ERGÜVEN, Ege Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Nihat KANDALOĞLU, Kolcuoğlu Demirkan Koçaklı Hukuk Bürosu Kurucu Ortak Av. Serhan KOÇAKLI.

İnşaat ve Konut Konferansı, İNDER İstanbul İnşaatçılar Derneği, ÇEDBİK Çevre dostu Yeşil Binalar Derneği, AEMDER Ağaç İşleri Endüstri Mühendisleri Derneği,  BACADER Baca İmalatçıları ve Uygulayıcıları Derneği, ÇATIDER Çatı Sanayici ve İşadamları Derneği,  İMSAD Türkiye İnşaat Sanayicileri Derneği,  İSEDA İklimlendirme Soğutma Eğitim Danışma ve Araştırmacıları Derneği, KALİSDER Kalıp ve İskeleciler Derneği,  TİMDER Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği,  XPS ISI Yalıtımı Sanayicileri Derneği, TUCSA Tür Yapısal Çelik Derneği, Yapı Denetçileri Derneği  tarafından desteklenen büyük bir buluşma olarak gösteriliyor.

Küresel ekonomik beklentiler ve inşaat sektörünün büyüme politikaları, yabancı yatırımcının Türkiye'ye ilgisi gibi güncel konuların konuşulacağı konferansta ayrıca geleceğin binaları, kentleşme kalitesi ve marka şehirler masaya yatırılacak. 

Konferansta ayrıca yine Türkiye'de bir ilk olarak Nisan ayında gerçekleşecek  Marka Şehirler Zirvesi'nin lansmanı yapılacak.

4. Konut ve İnşaat Konferansı Marriott Hotel Asia İstanbul