Mostar Life Grand Houses / Çolakoğlu Group - Bordo Yapı - İntes Yapı

Çolakoğlu Group - Bordo Yapı - İntes Yapı firmasının Mostar Life Grand Houses projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Muhammet Uğurcan Barman cnr emlak fuarında

'2016, gayrimenkul yılı olacak'

Sektörden Haberler Emine Pile 06.11.2015
Beyttürk Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, CNR Emlak Fuarı’nda sektör değerlendirmesi yaptı ve yeni proje planlarını aktardı.
Emlak Fuarı 2015'e katılım gösteren ve Körfez yatırımcısının büyük ilgisi ile karşılaşan Beyttürk, yeni projeler ile adından söz ettiriyor. Fuarda Emlaktasondakika.com ekibine değerli bilgiler veren ve sektör değerlendirmesi yapan Muhammet Uğurcan Barman7 Haziran ile 1 Kasım arasındaki sürecin çok durağan olduğunu söyledi. Özellikle Körfez yatırımcısı için çok sıkıntılı bir dönem olduğunu belirttİ. 1 Kasım'dan sonra birçok yabancı yatırımcının Türkiye'ye gelmek için hareketlendiğini anlatan Barman, iyimser bir tablo ile karşı karşıya olduklarını ifade etti. “Yabancı yatırımcı güvenli liman ister. İstikrar ile birlikte yeniden yabancı yatırımcıyı çekeceğimizi düşünüyoruz.” dedi.

Barman fuarın iyi gittiğini ve birçok yatırımcı ile bir araya geldiklerini söyledi. Beyttürk'ün Körfez ülkeleri ile çalışan Türkiye'nin lider firmalarından olduğunu aktaran Barman, “Bugün projelerimizin yüzde 95'inden fazlası Körfez ülkelerine satılıyor. Özellikle marka bilinirliğimizi çok iyi oluşturduğumuz için Körfez yatırımcısı ve ziyaretçi şirketimizi biliyor. Çünkü o ülkelerde çok sık yer alıyoruz. 550'nin üzerinde satış ağına sahibiz.dedi.

Beyttürk, 2016'da da yeni projelere imza atacak!

Beyttürk olarak Yalova ve Bursa'da ağırlıklı olmak üzere projeler geliştirdiklerini belirten Muhammet Uğurcan Barman Bursa'daki Lake 360 projesine başlayacaklarını, bu projenin bölgenin ve Beyttürk'ün en büyük projelerinden bir tanesi olacağını ifade etti. 

Barman ayrıca İstanbul'da Kağıthane, Kartal ve Silivri'de projeler planladıklarının müjdesini verdi. “2016 yılı içerisinde bu bölgelerde yer alacağız dedi.” 2016 için 100 milyon doların üzerinde yatırım bütçesi ayırdıklarının bilgisini verdi. 

“2016 hem bizim için hem Türkiye için hem gayrimenkul yılı hem Körfez yatırımcısının yılı olacak” diyerek sektöre yönelik öngörülerini aktardı. 

Muhammet Uğurcan Barman