2. Expo Turkey by Qatar

2. Expo Turkey by Qatar’dan ilk kareler ESD'de!

Sektörden Haberler 16.01.2018 16:08

Bu yıl ikincisi 17-19 Ocak 2018 tarihlerinde Katar’ın başkenti Doha’da düzenlenecek olan Expo Turkey by Qatar’dan ilk kareler Emlaktasondakika.com’da…

Başta gayrimenkul sektörü olmak üzere inşaat, bilişim, gıda, makine, gıda ve sağlık turizmi sektörlerinin katılacağı 2. Expo Turkey by Qatar yarın kapılarını açıyor.

MÜSİAD'ın ana partnerliğinde emlaktasondakika.com, Türk Hava Yolları, Sabah, TRT World, Wishne'nin destekleriyle gerçekleşecek 2. Expo Turkey by Qatar'da Tekfen, Emlak Konut, Artaş İnşaat, Sinpaş GYO, Dido Group, Çilek Mobilya, Teknik Yapı, Tahincioğlu, Katmerciler, Türksat ve Dome&Partners gibi sektörünün öncüsü şirketlerle birlikte yaklaşık 150 Türk firması boy gösterecek. Fuar 17-19 Ocak 2018'de Doha Exhibition and Convention Center'da düzenlenecek.

Türk firmaları için önemli iş birliği fırsatlarının oluşması beklenen ve iki ülke arasında ekonomik ilişkileri iki kat artırması öngörülen Expo Turkey by Qatar'da Türk firmalar çıkarma bu yıl da çıkarma yapacak.

Bu yıl da fuarın Dijital Partner'ı olan Emlaktasondakika.com farkıyla Expo Turkey by Qatar'dan ilk kareler yayında... Yarın 15.30'da açılış töreni (kurdele kesimi) ile kapılarını açacak olan Expo Turkey by Qatar'a saatler kala fuar alanındaki stand kurulumları ve çalışmalar devam ediyor.

4 gün boyunca sürecek olan fuara Emlaktasondakika.com ekibi dev kadro ile katılacak. Canlı yayınlar, özel röportajlar gerçekleştirecek olan Emlaktasondakika.com, ayrıca 18 Ocak 2018 günü saat 18.30-19.30 arasında Expo Turkey by Qatar'da Gayrimenkulde Katar Etkisi Oturumu düzenleyecek. 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da dev organizasyonun sponsoru olan emlaktasondakika.com, fuardan yapacağı canlı yayınlarla tüm gelişmeleri Türkiye'ye aktaracak.

Expo Turkey by Qatar Fuar Panel Alanı'nda gerçekleştirilecek “Emlaktasondakika.com Gayrimenkulde Katar Etkisi” oturumu önemli isimleri ağırlayacak. Oturuma Fikirevim Ajans Başkanı Necmi Çiçekçi, MÜSİAD Başkanı Abdurrahman Kaan, Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Teknik Yapı Genel Müdür Yardımcısı Cüneyt Çimen, FYP Proje Geliştirme ve Pazarlama Kurucusu Füsun Yılmaz Phillipson katılacak.