özen kuzu
Haberler / Sektörden Haberler / '15 Temmuz’da sergilediğimiz dik duruşla dünyaya örnek olduk'

'15 Temmuz’da sergilediğimiz dik duruşla dünyaya örnek olduk'

Sektörden Haberler 14.07.2018 10:01

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Özen Kuzu, darbe girişiminin ikinci yıl dönümüyle ilgili açıklama yaptı.

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO'su Özen Kuzu'nun darbe girişiminin ikinci yıl dönümüyle ilgili yaptığı açıklama aşağıdaki gibidir;

15 Temmuz'da sergilediğimiz dik duruşla dünyaya örnek olduk

Türkiye'nin son yıllarda yaşadığı değişim ve büyüme, İslam dünyasında öncü konumda olması, başta Avrupa ve Amerika olmak üzere dünyaya karşı gösterdiği dik duruş herkesi rahatsız edici duruma geldi. Büyümemize tahammül edemeyen dış güçlerin içimizdeki hain FETÖ örgütüyle bir olup kalkıştığı alçak girişim kısa sürede liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde halkımızın desteğiyle atlatıldı. 

FETÖ'nün darbe girişiminin ardından ülkemize duyulan güven sayesinde hain kalkışmanın izleri kısa sürede aşıldı. İş dünyasının siyasi iktidarımıza güvenle yatırımlarına devam etmesi bu süreci az yarayla atlatmamızı sağladı. Son 2 yılda ülke ekonomimiz büyümeye, gelişmeye devam etti. Ülkemizin üstüne oynanan böylesi kirli oyunları dünyada Türkiye'den başka hiçbir ülke kolay atlatamazdı. Ülkemiz birlik ve beraberlik örneğiyle 15 Temmuz gecesi destan yazdı. Hain kalkışma sonucu yaşamını yitiren şehitlerimizi bir kez daha saygı ve rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Kuzu Grup olarak ülkemizin birlik ve bütünlüğünü bölmeye çalışan hainlere karşı liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a inancımızla 2023 hedeflerimiz doğrultusunda yatırımlarımıza ara vermeden devam edecek, kalkınmamız adına elimizden ne gelirse yapmaya devam edeceğiz.