Cer İstanbul / Ege Yapı

Ege Yapı firmasının Cer İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
inanç kabadayı

'15 Haziran'a kadar çok ciddi bir fırsat var'

Sektörden Haberler Emine Pile 15.05.2018
Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı 'Birlikten güç doğar ve Türkiye kazanacak' sloganı ile hayata geçirilen kampanyayı değerlendirdi.
Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, KONUTDER, GYODER ve INDER'in açıkladığı kampanya ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. 

H. İnanç Kabadayı'nın açıklamaları şu şekilde; "Hükümetimizin açıkladığı KDV ve tapu harçlarındaki ciddi indirimin ardından kamu bankalarından gelen faiz indirim kararına biz de özel sektörün önemli markaları olarak ciddi bir destek vermek istedik. 

ÇOK CİDDİ BİR FIRSAT VAR

Birlikten güç doğar ve Türkiye kazanacak sloganı ile sadece 30 gün geçerli olacak peşin ve banka kredili satışlarda geçerli olacak %20 indirim kampanyasını hayata geçirdik. Sadece %5 peşinat ile sınırlı sayıdaki stok için geçerli olacak. Markalı geliştiricilerin katılımı ile hayata geçen bu kampanya özellikle orta gelir grubunun da ev sahibi olmasının önünü açacak. 

Hem yatırım amaçlı hem yaşama amaçlı daire alacaklar için özellikle 15 Haziran'a kadar çok ciddi bir fırsat var. Ege Yapı olarak projelerimizle kampanyaya katıldık ve yüksek bir talep bekliyoruz."

inanç kabadayı ege yapı konutder gyoder faiz indirimi