10. Gayrimenkul Fuarı

10. Gayrimenkul Fuarı, 23 Nisan'da başlıyor

Sektörden Haberler Emine Pile 11.03.2016
10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi 23-24 Nisan 2016 tarihlerinde Hilton Convention Center İstanbul'da gerçekleştirilecek.
Türk yatırımcılar ile Körfez yatırımcılarını bu yıl 10. kez buluşturacak olan Gayrimenkul Fuarı 23 Nisan'da kapılarını açıyor.  

10. İstanbul Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi eş zamanlı olarak 23-24 Nisan tarihleri arasında Hillton Convention Exhibition Center'da gerçekleştirilecek. JNR Fuarcılık ve Suudi Arabistan'dan Daleel Group tarafından 10 yıldan bu yana düzenlenen fuara 52'nin üzerinde yerli - yabancı firma katılıyor. Özellikle Körfez Ülkelerinden başta Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar olmak üzere Abu Dabi, Ürdün, BAE, Azerbaycan, Fas, Mısır, İran ve Irak'tan gelecek seçkin yatırımcı ve acenteler iki gün boyunca fuarı ziyaret edecek.
 
Fuar, yeni gelişmekte olan inovasyon sunan pazarlar için en geniş çaplı ve en etkili gayrimenkul yatırım ve geliştirme fuarı olarak öne çıkıyor. Konut projelerinden ofis projelerine, termal tesislerden AVM ve iş merkezlerine, arsa ofislerinden sanayi siteleri ve organize sanayi bölgelerine kadar geniş bir katılımcı profili fuarda yerini alacak.

Alıcı -satıcı ve yatırımcıyı buluşturan Türkiye'nin en etkin fuarı olan 10. İstanbul Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi JNR Fuarcılık tarafından 10 yıldan bu yana düzenleniyor. Bu yıl fuarda 52'nin üzerinde yerli-yabancı firma 150 projeyle fuara katılıyor.

Gayrimenkulde Fırsatlar ve Sektörün Geleceği Tartışılacak

10. İstanbul Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi'nde, Türkiye, Arap coğrafyası ve dünyadaki gayrimenkul sektörüne genel bakış, gayrimenkul alanındaki fırsatlar ve sektörün geleceği tartışılacak.

Özellikle Körfez Ülkeleri'nden başta Abu Dabi, Kuveyt, Katar olmak üzere Bahreyn, Umman, Ürdün, Suudi Arabistan, Dubai Azerbaycan, Fas, Mısır, İran ve Irak'tan gelecek seçkin yatırımcı ve acenteler fuarı ziyaret ederken alım için bağlantı yapacaklar.

Şimdiye kadar 147.000 üzerinde gayrimenkul sektör yatırımcısı ve profesyonelinin ziyaret ettiği İstanbul Gayrimenkul Fuarı, 2015'de 12.478 sektör temsilcisini, yatırımcı ve profesyonellerle buluşturmuştu. 2012 yılında Mütekabiliyet Yasası'nın çıkarılmasının ardından İstanbul Gayrimenkul Fuarı, Suudi Arabistan, Dubai, Abudabi, Katar ve Kuveyt'ten ziyaretçi ve alıcı akınına uğruyor.

Program:

Fuar adı: 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi 

Tarih: 23-24 Nisan 2016

Saat : 10.00 

Yer  : Hilton Convention Center İstanbul

10. Gayrimenkul Fuarı 10. İstanbul Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi Hillton Convention Exhibition Center