Soyak Soho / Soyak

Soyak firmasının Soyak Soho projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
soyak soho business

Zincirlikuyu Soyak Soho'da satılık şirket merkezi!

Ofis Zeynep Karabağ 16.01.2015
Soyak Soho Business Shell&Core teslim şekli ile şirket merkezi olabilecek 3 bin 554 metrekare alnını satıyor.
Soyok Soho Rezidans'ın özel bir bölümü olan Soyak Soho Business, 3 katta, toplam 3.554 metrekare kapalı alanı, 486 metrekare depo alanı, 72 araçlık kapalı otoparkı, 1.635 metrekare özel benzersiz bahçesiyle, İstanbul'un merkezi Zincirlikuyu'da A sınıfı ofis ayrıcalığı sunuyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=soyak+soho'>soyak soho</a> binası

Özel girişi olan Soyak Soho Business, klima alt yapısından jeneratör sistemine, bahçe düzenlemesinden asansörlerine kadar her ayrıntısıyla "şirket merkezi" olarak tasarlanmış özel bir yapı. İki otoyola, Avrupa'yı Asya'ya bağlayan köprüye, deniz ulaşımına, yer altı tünelinden yürüyerek metro, metrobüs ve otobüs duraklarına birkaç dakikalık mesafede olan Soyak Soho Business Shell&Core teslim şekli ile sahibini bekliyor. 

"Türkiye'nin En Başarılı Emlak Yatırımları-2012" araştırmasında "Yeşil Bina" Kategorisinde birincilik ödülü alan Soho, tasarımı, yapımı, işletmesi ve bakımı konularında yapılan uygulamalarla enerji verimliliği ve su tasarrufu sağlanmasına imkan tanıyan yapılara verilen ABD kaynaklı, uluslararası Yeşil Bina Sertifikasına sahip.

Soyak Soho Business zincirlikuyuda satılık ofis soyak soho