Eclipse Maslak / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Eclipse Maslak projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
workland maslak ofis

Workland Maslak'ta kiralık ofisleri 3D ile gezme fırsatı!

Ofis Uğurcan Tokay 21.12.2016
Eclipse Maslak projesinde yer alan Workland konseptindeki kiralık ofislerini, emlaktasondakika'nın 3D çekimi ile gezmek mümkün.
Emlaktasondakika.com'un gayrimenkul haberciliği sektöründeki en önemli yatırımları arasında yer alan 3D çekimleri hız kesmeden devam ediyor. Bugüne kadar birçok örnek daireyi 3D çekip yayına alan emlaktasondakika.com, son olarak Eclipse Maslak'taki WorkLand ofis konseptini görüntüledi.

maslak-workland-kiralik-ofis10 metrekare ile 50 metrekare arasında değişen ofislerin yer aldığı WorkLand projesinde kiralar 1995 liradan başlıyor. WorkLand'te üyelere; otopark, mutfak, sıcak içecekler, günlük temizlik, özel sekreter, güvenlik, iklimlendirme, toplantı odaları, ortak kullanım alanları, danışmanlık hizmeti ve fiber internet hizmetleri sunuluyor. Ayrıca sınırsız kullanıma sunulan internet bağlantısının yanı sıra 7/24 ofis kullanımı, telefon, resepsiyon hizmeti ve mutfak giderleri gibi ayrıcalıklı hizmetler için kira bedeli haricinde hiçbir ekstra ücret ödenmiyor.

Metro ve toplu taşıma araçlarına yakınlığıyla dikkat çeken WorkLand Maslak, Türkiye'ye yeni bir ofis anlayışını getiriyor.

workland maslak workland eclipse maslak workland kiralık ofis maslak ofis kiralık fiyat