Via Twins

Via Twins ile ofis dünyasına yeni soluk!

Ofis Emine Pile 11.03.2015
Bayraktar İnşaat’ın Via Twins Projesi iş dünyasına lansmanla tanıtıldı ve business class ofise geçişte en uygun fiyatlar sunuldu.
Ankara iş dünyasına sınıf atlatacak Via Twins projesinin lansmanı 12 saat süren VIP davetle yapıldı. Bayraktar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bayraktar'ın ev sahipliğinde gerçekleşen lansman sabah saat 11.00'de başladı ve gece saat 23.00'e kadar sürdü. Business Class ofislerin görücüye çıktığı lansmanda o güne özel yüzde 35 kazanç ve hemen teslim avantajıyla sınırlı sayıda ofis satışı da gerçekleştirildi. Lansman dolayısıyla Mart ayı sonuna kadar avantajlı fiyatlarla satışa devam edilecek.

Ankara iş dünyasının büyük ilgi gösterdiği lansman toplantısı “Business Class” konseptiyle özel ve ayrıcalıklı bir davetle gerçekleştirildi. İş dünyası lansmana business class sınıfı uçak bileti konseptindeki davetiyelerle çağrıldı. VIP lansmanda Türkiye'de ilk defa havaalanı dışında CIP lounge konforu ve keyfini yaşayan iş dünyasına sanal ortamda uçuş deneyimi yaşatıldı. Ankaralı işadamları, lansman için özel getirtilen Boeing 737 uçak simülatörü ile uçtu. Mehmet Bayraktar ve Ankara iş dünyasının önde gelen isimleri kokpite oturarak, sanal uçağı Esenboğa Havalimanı'na indirirlerken, ilginç ve eğlenceli görüntüler yaşandı.

VIP lansmanda ayrıca gün boyu dünya mutfaklarından özel örnekler sunuldu. Konuklar canlı müzik performansı eşliğinde sürpriz ödüllerle keyifli bir gün geçirdi.

60 YILLIK TECRÜBEDEN OFİS DÜNYASINA YENİ SOLUK

Via Twins Projesini basına tanıtan Bayraktar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bayraktar, başkent iş dünyasını Ankara'nın en değerli bölgesi Söğütözü'nde ayrıcalıklı ofis konforunu yaşamaya davet etti. “Bayraktar İnşaat olarak 60 yılı aşkın bilgi birikimimiz ve tecrübelerimiz ışığında Ankara'da ofis ihtiyacını çözmek için geliştirdiğimiz projelerimizden birini daha bugün iş dünyası ile buluşturuyoruz” diyen Bayraktar, şunları söyledi:
“Ankara'nın en prestijli iş merkezi olmasını öngördüğümüz Via Twins Projesini, her ayrıntısıyla iş yaşamındaki güvenlik ve profesyonellik anlayışına uygun olarak gerçekleştirdik. Söğütözü'nde, Başkentimizin en hızlı gelişen aksı Eskişehir yolu üzerindeki merkezi konumuyla Via Twins, en çok ziyaret edilen AVM'ler, en çok tercih edilen iş merkezleri, en iyi hastaneler ve 5 yıldızlı otellerin hemen yanı başında yer alıyor. Şu an içinde bulunduğumuz iki kulelerden oluşan iş merkezimiz metroya sadece 300 metre, şehirlerarası otobüs terminaline (AŞTİ) yaklaşık 1 kilometre, tren garına 4,5 kilometre, havaalanına ise 27 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

33 katlı 2 kule ve kuleleri birbirine bağlayan bir bloktan oluşan Via Twins'te 66 ila 193 metrekare aralığında kullanım alanlarına sahip toplam 200 adet A+ ofis bulunuyor.”
Binanın ilk 10 katına uluslararası bir oteller zincirinin talip olduğunu açıklayan Bayraktar, “Otel ile birlikte Via Twins iş dünyasının her türlü ihtiyacını karşılayabilecek bir “Business Class” iş merkezi olarak hizmet verir hale gelecek” dedi.

HELİKOPTER PİSTİ, VİP GİRİŞ

Bayraktar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bayraktar, projenin öne çıkan “business class” ayrıcalıkları hakkında da bilgi verdi. Buna göre; yüksek standartlardaki ofislerin her biri akıllı bina otomasyon sistemleriyle donatıldı. Bina içerisine 250 adet güvenlik kamerası yerleştirildi, kartlı güvenlik sistemlerinin alt yapıları kuruldu. İkiz kulelerin her birinde acil durumlarda kullanıma açık birer helikopter pisti yer alırken, bina girişinde 160 metrekarelik şık karşılama lobisi, ana girişin dışında VIP girişi oluşturuldu. Ortak alanlar ve sunulacak profesyonel hizmetler ofis kullanıcılarına zaman kazandıracak şekilde tasarlandı. Call center, 7/24 güvenlik hizmeti, teknik servis, genel temizlik ve benzeri birçok özel hizmetin bulunduğu Via Twins'te araç kiralama, şoförlü transfer hizmeti, otel rezervasyonu, vale hizmeti, kuru temizleme ve terzi, sekreter, catering, araç yıkama ve bakımı, concierge gibi hizmetler de unutulmadı.

EN DOĞRU YATIRIM KARARI

Bayraktar, kiralamada da avantajlı öneriler getirdikleri Via Twins projesinde ofis fiyatlarının 460 bin ila 1.3 milyon TL aralığında değiştiğini bildirdi. Bayraktar, “İstanbul'daki Viaport, Viaport Venezia, Via Land, Viaport Houses&Suites, Viaport Marina projelerinin ardından Ankara'da da konfor ve prestij arayan iş dünyasının temsilcilerini Via Twins'e davet ediyoruz. Via Twins, hemen taşınma fırsatı ve esnek ödeme seçenekleriyle en doğru yatırım kararlarınızdan biri olacak” dedi. Bayraktar, işadamlarını ayrıca, Bayraktar İnşaat olarak yürüttükleri ofis projeleri arasında ihtiyaçlarına en uygun tercihi yapmak üzere oluşturdukları Via Ofis Dünyası portalına davet etti.

Via Twins lansman Mehmet Bayraktar ofis