Spine Tower / Tilaga A.Ş.

Tilaga A.Ş. firmasının Spine Tower projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Spine Tower

Spine Tower'da kiralamalar başladı!

Ofis Ayşe Özlem Kuruca 15.12.2014
İstanbul’un en prestijli ofis binası olan Spine Tower'da hem ofisiniz hem de eviniz olabilir
İstanbul'da en büyük lüks, işyeri ile ev arasındaki geçirilen en kısa zamandır. Hem ofisiniz ve hem eviniz bu binada birarada olabiliyor. İlk 30 katta işinizle uğraşın, 30 ile 56. katlar arasında öğle yemeğinizi evinizde yiyin. Dilerseniz bina içinde yeralan restaurantlar, coffee house, pastane, sandwich evi ve diğer hizmetlerden yararlanın. Saçınızı da isterseniz ofiste veya evinizde yaptırın. Basement katlarda çok özel toplantı odalarında müşterilerinizi ağırlayıp görüşmelerinizi ofisiniz dışında çeşitli büyüklükteki toplantı salonlarında gerçekleştirebilirsiniz. Bir de bunu İstanbul'un en güzel binasında yaşayabiliyorsunuz. Bu binada bulunmak için nedenler:

En sağlam bina (C-80 beton kullanılan Türkiye'deki tek binadır. Bu beton, metro ve baraj yapımlarında sağlamlık için kullanılır)

En güvenilir bina (göz retina giriş sistemi ile donatılmış ve 9,5 şiddetli depreme karşı Türkiye'deki tek bina)

En merkezi ve dış tehdide kapalı (Büyükdere Caddesi'nde, metroya yürüyüş mesafesinde, 12 dönümlük çepeçevre bahçe ortamı ile dışarıya izole)

En estetik ve kullanışlı (Full cam ile yerden tavana panaromik şehir ve boğaz görüntüsü olan binada camları açabiliyorsunuz. 3 ayrı boğaz köprüsünü birden görebileceğiniz yegane binadır)

En modern (Yüksek tavan, İtalyan mermerleri, Alman otomosyonu ile rüzgara ve yağmura karşı otomatik cam kapama, komple New York ikon style)

En kullanışlı (Ofis ve ve residence ortamı ile işadamları ve çalışanlar trafikte artık zaman kaybetmeyecek, cafe ve restaurantlarıyla her şeye bina içinde ulaşabilecek)

En görkemli (En yüksek ve en estetik Ofis binası)

En prestijli lokasyon (İstinye-Maslak hattı İstanbul'un en yeni, değerli ve prestijli yerinde)

En yüksek ve teknolojik spor ve spa merkezi (30. Katta hem koşun hem yüzün hem de Istanbul'un 3 ayrı boğaz köprüsünü birarada seyretme doyumuna ulaşın)

En büyük bahçe ve yeşil alanlı plaza

En prestijli firmalar ve kurumlar da Spine Tower'da yerlerini alıyor. Hem kendi hem de firmasının prestijini artırmak isteyenler bu adreste buluşuyor.

Spine Tower Spine Tower kiralama ofis kiralama ev kiralama