Seba Office Boulevard / Seba İnşaat - Index Grup

Seba İnşaat - Index Grup firmasının Seba Office Boulevard projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Seba İnşaat

Seba İnşaat, Cendere Vadisi'ne odaklandı!

Ofis Zeynep Karabağ 23.12.2016
Avrupa Yakası'nın Ulus ve İstinye bölgelerinde birçok proje yapan Seba İnşaat, yine bu yakada Ayazağa Cendere Vadisi'ne odaklandı.
Seba İnşaat, Cendere Vadisi'nde 'Seba Office Boulevard' projesine devam ediyor. Şimdi de 202 daireden oluşacak 'Seba Flats' projesine başlamaya hazırlanıyor. 

2 BLOKTAN OLUŞUYOR 

Seba Flats'te 202 daire ve çarşı alanı var. 13 katlı 2 blok şeklinde tasarlanan projenin her bloğunda 101 daire yer alıyor. Daireler 1+1, 2+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks tipinde. Büyüklükleri ise 90 ila 250 metrekare arasında değişiyor. 

seba flats
Seba Flats

METREKARESİ 10 BİN LİRA 

Evler, 2018 sonunda teslim edilecek. Metrekare fiyatları ise 10 bin TL'den başlıyor. Projede açık yüzme havuzu, spor merkezi, çocuk parkı gibi sosyal alanlara yer verildi. Ayrıca bloklar akıllı bina donanımına sahip. Otopark alanında her daireye metrekaresine göre kapalı park alanı da var. 

Seba İnşaat, Cendere Vadisi'ndeki projelerinin ardından önümüzdeki dönemde Etiler Ulus bölgesinde de yeni konut projelerine başlayacak.

Seba Office Boulevard seba inşaat