Sarphan Finans Park / Sarp Group

Sarp Group firmasının Sarphan Finans Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sarphan Finans Park VIP 300 Ofisleri

Sarphan Finans Park'ın VIP 300 Ofisleri satışta!

Ofis Zeynep Karabağ 22.01.2015
Ataşehir'de Finans Merkezi'nin kalbinde yer alan Sarphan Finans Park'ın merakla beklenen VIP 300 Ofisleri, satışa çıktı.
Sabiha Gökçen Havaalanı'na olan yakınlığı ile dikkat çeken Sarphan Finans Park'ın VIP 300 Ofisleri cazip fiyat ve ödeme koşulları ile satışta. Bu ofislerin alanları 42 metrekare ile 829 metrekare arasında değişiyor. 

349 bağımsız bölümden oluşan VIP 300 Ofisleri'nde fiyatlar 830 bin lira ile 2 milyon 810 bin lira arasında değişiyor.  

sarphan finans park ofisleri

Sarphan Finans Park'ta konut ve işyeri olmak üzere toplam 937 bağımsız birim bulunuyor. 600 milyon lira yatırımla inşa edilen proje, 21 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor. 

İş yaşamı için herşey düşünüldü

Türkiye ekonomisinin çıtasını yükseltecek İFM'de yer alacak ticari kuruluşlara büyük avantajlar sağlayacak olan Sarphan Finans Park'ın VIP 300 Ofisleri, şehrin yoğun iş trafiğine ev sahipliği yapacak. VIP 300, iş hayatında yaşanabilecek her türlü zorluk ve stresi ortadan kaldırmak için her ayrıntının düşünüldüğü konforlu bir iş merkezi olarak hayata geçiriliyor.  

sarphan finans park

Şık mağaza ve dükkanlarıyla, ziyaretçilerin konforlu bir şekilde ağırlanacağı modern ve rahat lobisiyle, her türlü sorunu çözmede yardımcı olacak resepsiyon görevlileriyle, üstün hizmet sunmayı amaçlayan Sarphan Finans Park VIP 300 Ofisleri, doğallık ve modernizmi zarifçe bir araya getiren işlevsel tasarımıyla iş dünyasının tüm gereksinimlerini akılcı ve bütünsel yöntemlerle çözüme kavuşturuyor.

Sarphan Finans Park İletişim Bilgileri;

Web: http://www.sarphanfinanspark.com.tr/
Telefon: 444 4 733

VIP 300 Ofisleri Sarphan Finans Park finans merkezi