bulvar 216 ataşehirin gece görünümü

Özlenen bayram kahvaltısı Bulvar 216'da!

Ofis Uğurcan Tokay 21.09.2015
Özak GYO tarafından hayata geçirilen Bulvar 216 projesinde Kurban Bayramı'na özel kahvaltı hazırlanıyor.
Konseptiyle ön plana çıkan ve Özak GYO imzası taşıyan Bulvar 216'da Kurban Bayramı'nın sabahında özel bir kahvaltı hazırlanacak.

Heyecanla beklenen ve özlenen bayram kahvaltıları, Türkiye'nin ilk konsept yeme-içme destinasyonu BULVAR 216'da ziyaretçilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Yaklaşan Kurban Bayramı ile herkesi bayram heyecanı sardı! Bayramların keyifli telaşına bu yıl Bulvar 216 ev sahipliği yapıyor. Özel günlere büyük önem veren Bulvar 216, geleneksel bayram kahvaltısının tadına bakmak üzere misafirlerini bekliyor.

Bulvar 216'da bayram kahvaltısı

Geleneksel bayram sabahlarının olmazsa olmazlarından biri de keyifle donatılan kahvaltı sofralarıdır. Bulvar 216 bünyesinde hizmet veren; Humay Restoran, The Hunger, Ne'li Pide, Özsüt, Bebek Balıkçısı ve daha birçok restoranın zengin kahvaltı menüsüyle bayramı mutlu karşılayacaksınız! Dilerseniz Bebek Balıkçısı' nda Ege Kahvaltısı'nın, Ne'li Pide' de yöresel Ordu Kahvaltısı' nın, The Hunger' da  Mükellef Kahvaltı' nın ya da Humay Restoran' ın Ziyafet-i Humay Kahvaltısı'nın keyfini sevdiklerinizle çıkarabilirsiniz. Bulvar 216, açık havada yapacağınız keyifli kahvaltılar ve sohbetler ile size bu bayram da ayrıcalık yaşatmaya hazırlanıyor!

Bulvar 216 bayram kahvaltısı Özak GYO