Ofis Tekin Exclusive yarışma

Ofisteki manzaranı çek, 500 lira kazan!

Ofis Emine Pile 08.05.2015
Ofis Tekin, düzenlediği yarışma ile ofiste çalışırken gördüğü manzarayı paylaşanlar arasında en çok beğeni alan 2 kişiye 500 TL hediye çeki verecek.
Ofis mobilyası sektöründe trendleri takip eden ve tasarımları ile beğeni toplayan Ofis Tekin Exclusive, sosyal medyada takipçileri için bir yarışma hazırladı.   

Yoğun stresin hakim olduğu iş dünyasında, ofis çalışanlarının nefes almasını sağlayan detaylardan manzara, bu kez kazandıracak. Ofiste çalışırken gördüğü manzarayı, “#ofistekimanzaram” hashtagiyle paylaşanlar arasından en çok beğeniyi alan 2 kişi, Ofis Tekin Exclusive'den 500 TL değerinde hediye çeki kazanma şansı yakalayacak.

2 şanslı takipçi 500 TL kazanacak!

Ankara Siteler'de ofis mobilya sektörüne yön veren ve hizmete sunduğu iki ayrı mağazasıyla ince zevklere hitap eden Ofis Tekin Exclusive'in Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin, günün büyük bölümünün geçtiği ofislerde çalışanların gördüğü manzaranın iş verimine büyük etkisi olduğunu söyledi.

Tekin, “Düşünün, bilgisayar başında çalışıyorsunuz ve kafanızı kaldırdığınızda karşınızda sizi gülümseten, hoşunuza giden ya da içinizi açan bir manzara var. Bu bir kişi de olabilir, bir nesne de rengarenk bir duvar da…” dedi.

Ofislerdeki manzaradan yola çıkarak sosyal medyada bir yarışma başlattıklarını bildiren Tekin, yarışmalara katılmak için tek şartın Ofis Tekin hesaplarını takip etmek olduğunu kaydetti.

Tekin, şunları söyledi:
#ofistekimanzaram hashtagiyle düzenlediğimiz yarışmada, çalışanlardan ofis manzaralarını göndermelerini bekliyoruz. Instagram ve Facebook üzerinden yaptığımız yarışmada, fotoğrafı en çok beğeniyi alan 2 şanslı takipçimiz Ofis Tekin'den 500 TL değerinde hediye çeki kazanma şansı yakalayacak. Yarışmamız 24 Haziran saat 17.00'ye kadar devam edecek. Tüm çalışanları eğlenceli yarışmamıza katılmaya davet ediyoruz.”

Ofis Tekin Exclusive ofisteki manzaram #ofistekimanzaram