Ofis mobilyası sektörü

Ofis mobilyası sektörü bir araya geliyor!

Ofis Ayşe Özlem Kuruca 22.01.2015
Sektör temsilcileri, farklı fikirlerini 27 Ocak-1 Şubat 2015 tarihleri arasında düzenlenecek İSMOB 2015’te bir araya getirmeye hazırlanıyor.
Bu yıl 11'incisinin düzenleneceği İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB) 2015, ofis mobilyaları sektörünün değişik fikirlerine de kapılarını açıyor. Ofis Mobilyaları Sanayi ve İş Adamları Derneği (OMSİAD), 27 Ocak-1 Şubat 2015 tarihleri arasında CNR Expo 3. Hall'de düzenlenecek fuarda sektör temsilcilerini bir araya getirecek.

OMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Ata, derneğin Türk ekonomisinin 2023 hedeflerine yönelik ulusal ve uluslararası yeni pazarlar açarak, ihracat hacimlerini yükseltecek ve rekabeti artıracak organizasyonlar düzenleme hedefiyle yol aldığını kaydetti.

Bu kapsamda İSMOB 2015, 3. Hall Özel Ofis Bölümü'nde ofis mobilyacılarının hedef kitleyle buluşturulacağını bildiren Ata, şunları söyledi:

“Türk mobilya endüstrisinin dünya devleriyle buluştuğu fuarın, ofis mobilyacıları için de büyük önemi var. Biz de OMSİAD olarak Türk ofis mobilyası sektörünün dünyada isim yapabilmesi amacıyla çok sayıda çalışmaya imza atıyoruz. İSMOB 2015'te de teknolojinin sınır tanımayan gelişiminin iş alanında getirdiği dinamik açılımlar, ferah, kullanılabilir, huzur verici ve motive edici çalışma mekanları ve sektörün farklı tüm fikirleri Özel Ofis Bölümü'nde sergilenecek.” dedi.

Ofis mobilyası sektörü İSMOB 2015 ofis mobilyası fuar