Ofis Karat Bakırköy / Baş Yapı - Elit Vizyon - Güney Gayrimenkul

Baş Yapı - Elit Vizyon - Güney Gayrimenkul firmasının Ofis Karat Bakırköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ofis Karat Bakırköy

Ofis Karat Bakırköy, haftaya satışa çıkacak!

Ofis Zeynep Karabağ 03.02.2017
Baş Yapı ve Elit Vizyon ortaklığında inşa edilecek olan Ofis Karat Bakırköy'ün önümüzdeki hafta satışa çıkması planlanıyor.
Eskiden üzerinde SSK Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi bulunan ve Emlak Konut GYO'nun Bakırköy Yenimahalle arsası olarak bilinen arsada şimdi ofis ve ticari birimlerden oluşan Ofis Karat Bakırköy yükselecek. 5 bin 250 metrekare arsa alanına sahip olan projenin emsale esas inşaat alanı 7 bin 792 metrekare olarak belirlendi. 

Emlak Konut GYO'nun başlattığı 20 yıl vade kampanyasına dahil olan Ofis Karat Bakırköy'den yüzde 5 peşinat ve 20 yıl vade ile birim sahibi olunabilir. Metrekare ve fiyatları önümüzdeki hafta kesinleşecek olan Karat Bakırköy'ün proje değeri 200 milyon TL. 

Ofis Karat Bakırköy'de "Güçlü Türkiye için birlikte vakti" kampanyası kapsamında 20 yıl vadeye 0,79 faiz, 10 yıl vadeye 0,45 faiz oranı, 5 yıl vadeye ise 5 yıl sıfır faiz oranı uygulanacak.

Ofis Karat Bakırköy