Moment Beştepe / Moment Yapı A.Ş.

Moment Yapı A.Ş. firmasının Moment Beştepe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Moment Beştepe projesinin ofis projesi

Moment Beştepe Google konseptli ofis yapacak

Ofis Emine Pile 27.11.2015
Moment Yapı tarafından Ankara Yenimahalle’de hayata geçirilecek olan Moment Beştepe projesi ev konforunu işyerine taşıyor.
Ankara'nın en gözde bölgelerinden Beştepe'de yükselecek olan Moment Beştepe, ofis projesi olarak inşa ediliyor. 330 ofis ve 22 dükkanın yer alacağı proje 10 bin 500 metrekare arsa üzerinde hayata geçiriliyor. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne, bakanlıklara, üniversitelere ve resmi kurumlara komşu konumda yer alan Moment Beştepe, iddialı lokasyonu ile dikkat çekiyor. Şirket, dünyaca ünlü arama motoru Google'ın çalışma ofislerini andıran bir projeyi başkentin yeni gözde mekânlarından Beştepe'de hayata geçirmek için kolları sıvadı. Proje, farklı mimarisinin yanı sıra Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, bakanlıklar, üniversiteler, resmi ve ticari kuruluşlara komşu konumuyla dikkat çekiyor. 

UYKU ODALARI VAR 

Uyku odalarının dahi olduğu Moment Beştepe'de ofis alanların çok özel imkânlara sahip olacağını ifade eden Moment Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Uyar, "Ofis çalışanları seyahatten döndüklerinde ya da uzun toplantıların ardından uyku odasında yatak konforu sunan rahat koltuklarda dinlenme imkânı bulacak. Günün stresini yoga odasında atabilecek" dedi. 

PENCERELER AÇILABİLİYOR 

İç düzenlemesi tamamlandıktan sonra teslim edilecek olan ofislerde çalışanlar, Mola Sokağı'ndaki kafelerde bir yandan arkadaşlarıyla sohbet etme imkânı bulacak bir yandan da kahvesini yudumlayabilecek. Moment Beştepe içindeki workshop, seminer, toplantı salonları da ofis çatısı altında her tür ihtiyacı karşılayacak şekilde hazırlandı. Ayrıca projedeki ortak kullanımlı çalışma ve sosyalleşme alanları tasarlandı. Günümüz ofislerinin en büyük sorunu olan temiz hava ihtiyacına yanıt verdiklerini söyleyen Uyar, "Tamamen açılabilir pencereler temiz havayı ofislere davet etmek üzere dizayn edildi. Moment Beştepe Ofis içindeki teras bahçeleriyle de yeşille iç içe ferah bir ortam yarattık" dedi. 

Moment Beştepe Moment Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Uyar