Regnum Sky Tower / OP Grup - Canpa

OP Grup - Canpa firmasının Regnum Sky Tower projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Regnum Sky Tower projesini ziyaret eden öğrenciler

Mimarlık öğrencilerinden Regnum Sky Tower'a ziyaret

Ofis Emine Pile 21.12.2015
TOBB ETÜ Mimarlık Fakültesi öğrencileri, Ankara’da “mutlu ofis” konseptinin öncüsü Regnum Sky Tower projesinin şantiyesini gezdi.
ABD ve Avrupa'nın önemli kentlerinde son yıllarda yaygınlaşan “mutlu ofis” konseptinin Başkent Ankara'daki ilk örneği Regnum Sky Tower, mimarlık öğrencilerinin dikkatini çekti. 

Regnum Sky Tower'ı ziyaret eden öğrenciler, proje ortakları ve şantiye şefi eşliğinde şantiyeyi gezdiler, proje hakkında detaylı bilgi aldılar. Proje yetkilileri öğrencilere, geleceğin konsepti olarak görülen “mutlu ofis”in öncüsü Regnum Sky Tower'da fark sağlayan unsurlar, dikkat edilen hususlar, mimari konsept ve kullanılan malzemeler hakkında bilgiler verdiler. Öğrenciler, Google'ın California'daki yerleşkesinden esinlenerek hayata geçirilen ve çalışan mutluluğunun esas alındığı Regnum Sky Tower'a hayranlıklarını dile getirdiler. 

Başkent Ankara'da hayata geçirilen Regnum Sky Tower projesinin ticari alanları...

Öğrenciler projeye çok ilgi gösterdi 

Mutlu ofis konseptiyle yeni nesil gençlerin hayranlık duyduğu bir konsept olan Regnum Sky Tower'ı gezen ve her ayrıntıyı inceleyen Mimarlık öğrencileri projeye çok ilgi gösterdi.

ABD ve Avrupa'nın önemli kentlerinde son yıllarda hızla yaygınlaşan “mutlu ofis” konseptinin Başkent Ankara'daki ilk örneği, Regnum Sky Tower, Başkent iş dünyasının kalbinin attığı Mevlana Bulvarı'nda inşa ediliyor. 45 bin 200 metrekarelik bir alan üzerinde 32 katlı olarak inşa edilen Regnum Sky Tower, tamamlandığında 156 metre yüksekliğiyle Başkent'in en yüksek ofis kulesi olacak. 

 

Regnum Sky Tower TOBB ETÜ öğrencileri