Maidan / Ege Grup Yapı - BM Mühendislik ve İnşaat A.Ş.

Ege Grup Yapı - BM Mühendislik ve İnşaat A.Ş. firmasının Maidan projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ankarada üçlü bloklu ofis projesi

Maidan Ankara'da metrekaresi 4 bin 700 TL!

Ofis Sinem Öztürk 11.01.2016
Ankara Çankaya'da hayata geçirilen Maidan projesinde metrekare birim fiyatı 4 bin 700 TL'den başlıyor.
Ege Grup Yapı ve BM Mühendislik ve İnşaat A.Ş. tarafından inşa edilen Maidan projesi ofis, home ve mağaza alanlarından meydana geliyor. 598 bağımsız bölümden oluşan projede 530 adet ofis ve home ofis, 68 adet mağaza bulunuyor. Mağazalar yapımcı firma tarafından kiraya verilecek. Maidan'da bağımsız alanların büyüklüğü 68 metrekareden başlıyor. Modüler sistemle birleştirme yapılabilen projede bağımsız alanların büyüklüğü 1.800 metrekareye kadar çıkabiliyor. Projede ofis ve home ofisler natamam olarak teslim edilecek. 

6 bin metrekare meydan


Şehrin merkezinde, metro durağının yanıbaşında bulunan Maidan projesinde metrekare birim fiyatları 4 bin 700 TL'den başlıyor. Ortalama metrekare birim fiyatı ise 5 bin 300 TL+KDV olarak belirlendi. Maidan'daki ticari üniteler banka kredisine uygun durumda. Projede teslimler 30 Kasım 2017'de yapılacak. Maidan, özel peyzaj düzenlemesiyle huzur ve konforu yaşatmayı amaçlıyor. 6 bin metrekarelik meydan alanını çevreleyen restoranlar, kafeler, mağazalar ve renkli sosyal etkinlikler ile kentin meydan algısını değiştiriyor.

Maidan Ankara Maidan Ege Grup Yapı BM Mühendislik Maidan kiralık mağaza