Loft Up/7.60 / Tatar Yapı

Tatar Yapı firmasının Loft Up/7.60 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
 Work Up

Loft Up ve Work Up’ta fiyatlar ne kadar?

Ofis Emine Pile 22.04.2015
Tatar Yapı tarafından ofis dünyasına farklı bir mimari tasarım getiren proje Home – Office daireler ve iş merkezi – ofislerden oluşuyor.
İnşaat ve gayrimenkul dünyası için önemli projeler hayata geçiren Tatar Yapı, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi bölgesinde Loft Up/7.60 ve Work Up/5.50 ile loft konseptinin yeni sınırlarını çizdi. 

Şirket prensipleri gereği tüm projelerini kendi arsaları üzerinde geliştiren Tatar Yapı, yeni projelerini de yine kendi arsaları üzerinde inşa ediyor. 

Metrekare fiyatları ne kadar? 

Merkezi bir lokasyonda yükselen ve yatırımcısına yüksek kazanç getirmesi beklenen Loft Up/7.60 ve Work Up/5.50, fiyatları ve uygun ödeme koşulları ile dikkat çekiyor.  

Lansman dönemine özel fiyatlar sunan Tatar Yapı, alternatif ödeme planları ile de kolaylık sağlıyor. 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla ticari ve konut kredisi kullanılabilen projeler ayrıcalıkları ile de beğeni topluyor.   

Loft Up/7.60 projesinde metrekare fiyatı 6 bin TL'den, Work Up/5.50   projesinde ise metrekare fiyatı 5 bin TL'den başlıyor.

Otel konforundaki projede teslimlere Ekim 2015'te başlanması planlanıyor. 

Work Up/5.50 Tatar Yapı Ümraniye Work Up 5.50