moment-bestepe-kenji-kume

Kenji Kume, Moment Beştepe'de!

Ofis 22.10.2016 11:30

Dünyanın en önemli sushi üstadı olarak bilinen Kenji Kume, Ankara'ya Moment Beştepe için geldi.

Divan Otel İstanbul / Maromi Executive Chef'i dünyaca ünlü sushi üstadı Kenji Kume, Türkiye'nin kalbi, Ankara'nın merkezinde, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi karşısında inşa edilen ve “yeni nesil ofisleri” Ankaralıların beğenisine sunan Moment Beştepe projesi satış ofisinde düzenlenen etkinlikte davetlilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Ankara iş ve bürokrasi dünyasının seçkin isimlerinin katıldığı davette konuklar, Üstad Kenji Kume'nin canlı olarak hazırladığı birbirinden özel sushilerin yapılışını yakından izleyerek üstadın elinden taze çıkan lezzetleri tattılar. Moment Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Uyar'ın ev sahipliğinde gerçekleşen davette misafirler, prestijli ve farklı bir ofis projesi olan Moment Beştepe'nin de ayrıcalıklarını inceleme imkânı buldu. Uygun ödeme koşulları, farklı ve zengin sosyal donatıları, açılan pencereleri sayesinde nefes alan yapısı ve kampanya süresince “anahtar teslim” dekorasyonlu teslim edilen ofisleri ile “ofis” kavramını değiştiren projeye büyük ilgi gösterildi.

Moment Beştepe, Ankara'nın çehresini değiştiriyor

Beştepe'de Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin karşısında inşa edilen proje eşsiz bir orman ve şehir manzarası sunuyor. Şehrin tam merkezinde, ana yolların ve iş aksının hemen üzerinde hayata geçecek olan proje, yoğun trafik karmaşasına takılmadan kolayca ulaşabileceğiniz çok kıymetli bir lokasyonda yer alıyor. Bunların yanı sıra eşsiz manzarası, Atatürk Orman Çiftliği'nin yeşilini binasına taşıyan mimarisi ile en fonksiyonlu ofis projesi olarak dikkat çeken Moment Beştepe Ofis, açılabilir pencereleri, yeşillikle kaplı geniş terasları ve balkonları, yoga pilates salonu, zen bahçeleri, örneklerine dünyanın önde gelen markalarının ofislerinde rastlanan uyku odaları ile huzurlu ve farklı bir çalışma ortamı sunarken, cafe ve restoranların olduğu mola sokağı, misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz lobide yer alan Moment Cafe'si, çalışanlara özel tabldot yemekhanesi, tüm ihtiyaçlarınızın karşılandığı ferah toplantı odaları ve workshop salonu gibi birçok özellikle öne çıkıyor. Beştepe'de ofis yapılabilecek son parselde yükselen yatırım değeri son derece yüksek olan projede ofis sahibi olmak isteyenler, 15 Kasım'a kadar peşin alımlarda 15% indirim, 12 ay vade farksız ödeme imkanı, kişiye özel ödeme olanakları ve dekorasyonlu ofislerde anahtar teslim fırsatlarının yanı sıra anlaşmalı bankaların uygun faiz oranlarıyla sunduğu 120 ay vade imkanlarından yararlanabilirler.