Ferko Line / Ferko İnşaat

Ferko İnşaat firmasının Ferko Line projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
ferko-line-kagithane

Kağıthane Ferko Line projesi fiyatları!

Ofis Uğurcan Tokay 17.12.2016
İstanbul'da ofis projeleri arasındaki yerini alan Ferko Line Kağıthane'de metrekare satış fiyatları 11 bin 750 lira ile 14 bin lira arasında değişiyor
Ferko tarafından Kağıthane'de hayata geçirilmekte olan Ferko Line projesinde satışlar devam ediyor. Metrekare fiyatlarının 11 bin 750 lira ile 14 bin lira arasında değiştiği Ferko Line'da teslim tarihi Kasım 2018 olarak belirlendi.

20 bin 436 metrekarelik arsa üzerinde hayata geçirilen Ferko Line'da Walter Knoll imzalı ofisler ve Four Points by Sheraton Otel yer almakta. 120 milyon dolarlık yatırım bedeline sahip olan Ferko Line Kağıthane'nin yüzde 40 oranında prim yapması bekleniyor.

Mahmutbey-Mecidiyeköy metrosuyla daha da değer kazanacak olan projede dükkanların metrekare birim fiyatı ise 9 ile 12 bin dolar arasında değişiyor. Banka kredisine uygun olan Ferko Line'de yüzde 25 peşinat ödeyip kalan bölümü firma bünyesinde 24 ay sıfır faizle kapatma fırsatı da sunuluyor.

 

ferko line projesi ferko line fiyatları ferko line nerede ferko line satılık ofis