İstanbul Vizyon Park / KUYAŞ

KUYAŞ firmasının İstanbul Vizyon Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
kira garantili mağazalar

Hem kiracıdan hem firmadan kira garantili dükkan!

Ofis Zeynep Karabağ 17.12.2014
İstanbul'un yeni Maslak'ı şeklinde adlandırılan Basın Ekspres Yolu üzerindeki İstanbul Vizyon Park'ta cadde dükkanları oldukça ilgi görüyor
Kuyaş hayata geçirdiği İstanbul Vizyon Park'ta mağazaları olan ilgiye kayıtsız kalmadı ve ödemeleri esnetti. Cadde dükkanları için 60 ay vade avantajı yanı sıra peşinde yüzde 20 uygulanıyor veya 36 ay kira garantisi veriyor!

Hem Kuyaş'tan hem kiracıdan kira geliri!

Yeni bir kampanya başlatan Kuyaş Gayrimenkul'ün öne çıkardığı en dikkat çekici avantaj ise 36 ay kira garantisi oldu. Üstelik liste fiyatı üzerinden birim satın alan yatırımcılar dilerlerse aldıkları üniteyi kiraya verip hem kiracısından hem de Kuyaş Gayrimenkul'den olmak üzere 2 kira geliri birden elde edebilecek.

vizyonpark

Kuyumcukent'in hemen yanında yer alan ve Atatürk Havalimanı'na yakınlığıyla ön plana çıkan İstanbul Vizyon Park projesinde mağazaların alanları net 263 metrekareden, fiyatları ise 1 milyon 442 bin dolardan başlıyor. En büyük mağazası net 962 metrekare olan projede, en yüksek fiyat da 5 milyon 263 bin dolar oldu!

İstanbul Vizyon Park İletişim Bilgileri;

Web: http://istanbulvizyonpark.com.tr/
Telefon: 444 53 91

İstanbul Vizyon Park kuyaş gayrimenkul mağaza kiralamak kira garantili dükkan