Gold N State / NFN İnşaat A.Ş.

NFN İnşaat A.Ş. firmasının Gold N State projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Gold N State

Gold N State Ankara'da 630 bin TL'ye!

Ofis Sinem Öztürk 09.03.2016
NFN İnşaat A.Ş. tarafından inşa edilen Gold N State projesinde ofis fiyatları 630 bin TL'den başlıyor.
Ankara'nın gelişen bölgesi Çayyolu'nda inşa edilen Gold N State projesi konumu ve çağdaş mimarisiyle dikkat çekiyor. 5 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan proje, tek blokta 85 ofisten meydana geliyor. Üç ayrı ulaşım güzergahını gören cephelere sahip olan Gold N State projesinde ayrıca 9 adet dükkan yer alıyor. Projede ofislerin alanları brüt 80 ile 177 metrekare arasında değişiyor. 

Gold N State Ankara'da tapular hemen teslim ediliyor. Projede ofislerin teslimleri 2017 yılının Şubat ayında yapılacak. Ankara Gold N State projesinde her katta 5 adet ofis yer alıyor. Böylelikle ofis projelerinde yaşanan karmaşıklığın önüne geçilmiş olacak. Projede ofis fiyatları 630 bin TL ile 725 bin TL arasında değişiyor. Ofis bedellerine yüzde 18 KDV ekleniyor. Projede ofisler için banka kredisi kullanılabiliyor. NFN İnşaat, Gold N State projesinde prestiji muhafaza etmek için teslimlerden sonra kiralama hizmeti de sunacak. 

Gold N State NFN İnşaat A.Ş. Çayyolu bölgesi