Dumankaya Modern Vadi / Dumankaya İnşaat

Dumankaya İnşaat firmasının Dumankaya Modern Vadi projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
 Flex Office

Flex Office’te çalış kazan, kirala kazan!

Ofis Emine Pile 11.04.2015
Prestijli ve rahat bir çalışma hayatı için her şeyi düşünen Dumankaya Flex Office Bahçeşehir, farklı daire seçenekleri sunuyor.
Dumankaya İnşaat tarafından İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Bahçeşehir'de hayata geçirilen Flex Office'te 321 home office yer alıyor. 32 katlı tek kulede yükselen proje, daire sahiplerinin evlerinden ayrılmadan iş hayatının günlük ihtiyaçlarını karşılayacağı yepyeni bir anlayışı hayata geçiriyor.

Mevcut çalışma ortamının çok ötesinde, konforlu bir ev ofis konsepti sunan Flex Office, İstanbul'un yükselen yatırım ve yaşam bölgelerinden Bahçesehir Esenyurt'ta yerini alıyor. Atatürk Havalimanı ve yakında açılacak olan 3. Uluslararası Havalimanı'na yakınlığı ile büyük bir prim getirecek olan yeni ofisiniz size kolay bir ulaşım avantajı sunuyor.  

İstanbul'un gözde bölgesinde sosyal bir iş ortamı… 

Dumankaya Flex Office, AVM'lere sağlık merkezlerine, birçok üniversite kampüsüne ve otellere yakın konumu ile sosyal hayatın tam ortasında yükselen proje ile lüks bir hayat sunacak. 

Çalış kazan, kirala kazan!

İş hayatını Dumankaya Flex Office Bahçeşehir'in prestijli lüks ofislerine taşıyarak enerji dolu bir çalışma ortamında kazancınıza kazanç katabilir ya da yüksek kira getirisi için şimdiden yatırım yapabilirsiniz. 

Fiyatlar ne kadar?

Dumankaya İnşaat'ın lüks ofis projesi Dumankaya Flex Office Bahçeşehir projesinde yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanılabiliyor.

Bölgenin tek "home-office kulesi" olma özelliği gösteren Dumankaya Flex Office'te fiyatlar ise 119 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Flex Office Bahçeşehir