A+ Live Ataşehir / Maksem Grup

Maksem Grup firmasının A+ Live Ataşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
a live ataşehir

Finans Merkezi'nin giriş kapısı A Live Ataşehir!

Ofis Uğurcan Tokay 07.04.2016
İstanbul Finans Merkezi'nin yanı başındaki A Live Ataşehir, metrekaresi 8 bin TL'den satışa çıktı. Rakamların 25 bin liraya gelmesi bekleniyor.
Maksem Grup, İstanbul Finans Merkezi'nin yanı başındaki yeni projesi A Live Ataşehir'i basına tanıttı. 111 ofisle birlikte 11 ticari birimden oluşan projede metrekare fiyatları 8 bin liradan başlıyor. 200 milyon liralık büyüklüğe sahip olan projede teslimlerin 2017 yılı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Lansman sırasında projeyle ilgili önemli detaylar aktaran Maksem Grup Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan “Bölge ihtiyaçlarını gördük ve her birime bir depo hazırladık. İnşaatına devam ettiğimiz A Live  Ataşehir projesinde fiyatlar 8 bin liradan başlıyor ancak rakamlar 25 bin lira seviyelerine gelecektir. Bugün Ataşehir'de metrekare fiyatlarının çok altında satışa çıktık” ifadelerini kullandı.

Ofislerin kendisini 8-10 yıllık sürede amorti edeceğini belirten A Live Ataşehir'de kat irtifakı kurulu olduğu için konut kredili veya peşin alımlarda kat irtifakı tapusu veriliyor. Ticari alanların henüz satışa çıkmadığı projede satışlar başladı.

İstanbul Finans Merkezi sınırlarında kalan A Live Ataşehir, Çamoğlu Mimarlık tarafından tasarlandı. 3 bin 633 metrekare arsa üzerinde yükselen ve 40 bin 107 metrekarelik inşaat büyüklüğüne sahip olan A Live Ataşehir'de ofisler 3,80 metre, ticari alanlar ise 5,50 metre tavan yüksekliğine sahip.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

a live ataşehir a live ataşehir maksem a live ataşehir projesi Maksem Grup İstanbul Finans Merkezi