A+ Live Ataşehir / Maksem Grup

Maksem Grup firmasının A+ Live Ataşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
A+ Live Ataşehir

Finans Merkezi'ne 200 milyonluk komşu: A+ Live!

Ofis Zeynep Karabağ 29.04.2016
İstanbul Finans Merkezi'ne komşu konumuyla dikkatleri üzerine çeken A+ Live Ataşehir projesinde satışlar başladı.
Ataşehir'de konumlandırılan A+ Live, 111 ofis ve 11 dükkandan meydana geliyor. İstanbul Finans Merkezi ve Çamlıca'ya olan yakınlığıyla dikkat çeken A+ Live Ataşehir'in temelinde kazanç yatıyor. 

Maksem Grup projesi olan A+ Live Ataşehir, 200 milyon liralık yatırım değerine sahip. A+ Live Ataşehir'de 40 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen 28 ayrı ofis tipi yer alıyor. Bir katta ofisler ister tek parça, ister 6 parça şeklinde kullanılabiliyor. 

A+ Live <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Ata%c5%9fehir'>Ataşehir</a>

Mimari tasarımı Ömer Çamoğlu imzasını taşıyan projenin inşaat alanı 40 bin metrekare. Kat yüksekliği 3.80 metre olan A+ Live Ataşehir'de depolar, toplantı salonları, spor alanları, 4 katlı otopark ve restoran mevcut.

A+ Live Ataşehir, 3 bin 633 metrekare arsa üzerine kuruluyor. 2017 yılının Haziran ayında teslim edilecek olan ofislerin metrekare birim fiyatları 8 bin liradan başlıyor. E-5 ve TEM otoyollarına çok yakın bir noktada yer alan A+ Live Ataşehir, İstanbul Finans Merkezi'ne komşu konumuyla da metro ulaşımına sahip olacak.

"Bu projede çok iyi kazandıracağız"

Maksem Grup Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan, "Fiyatlarımız rekabet fiyatlarının altında. Sektörde 24 yıldır varız ama neticede bu yatırım sektöründe şuan yaklaşık olarak 6-7 yıldır faaliyet gösteriyoruz. Bu noktada ismimizi daha perçinlemek için fiyatlarımızı alt seviyelerde tutuyoruz. Bunlar lansman fiyatlarımız daha sonra bölgedeki fiyatlara çekeceğiz. Bölgede fiyatların 18 bin liralar civarında olduğunu görüyoruz. Burdaki amacımız hem yatırımcımıza kazandırmak hem de adımızdan söz ettirmek. Göreceksiniz yatırımcımıza bu projede çok iyi kazandıracağız." diyor. 

A+ Live Ataşehir Ataşehir Maksem Grup projesi