FerYapı ofis projeleri

FerYapı'dan iş hayatınıza değer katmanın 3 prestijli yolu!

Ofis 31.01.2015 12:38

Mai Residence ve İstwest konut projeleriyla dikkat çeken FerYapı, ofis projeleriyle de adından söz ettiriyor.

iTower Bomonti, Premier Kampüs Ofis, Parima ofis projelerini hayata geçiren FerYapı bu konuyla ilgili şöyle söylüyor; "Kurulduğumuz ilk günden beri genç ve dinamik kadromuzla hep kendi alanında fark oluşturan, prestijli ofis projelerini en değerli lokasyonlarda hayata geçirdik. Çünkü bizce işinizi nasıl yaptığınız kadar nerede yaptığınız da çok önemli.

1-iTower Bomonti: Türkiye'nin ilk küçük metrekarelik A+ ofislerinden oluşan, İstanbul'un merkezindeki iTower Bomonti'de iş yaşamı başladı. iTower, A+ ofisleriyle konfor ve güven dolu bir iş yaşamı vaat ediyor. 

itower bomonti

2- Premier Kampüs Ofis: Dünyanın yeni trendi, kampüs ofis konsepti Premier Kmapüs Ofis; 58 bin metrekare ofia alanı, çeşitli büyüklüklerde ofis seçenekleri ve meydanıyla Türkiye'de bir ilk! eşi benzeri olmayan sosyal imkanlarıyla, iş dünyasının yeni merkezi Kağıthane'deki Premier Kampüs Ofis'te yaşam, 2015 Aralık'ta başlayacak.

premier kampüs ofis

3- Parima: Tarifi en kolay ofis Parima, ticaretin merkezi konumundaki Merter'de, E-5 karayolusunun tam üzerinde, havalimanına 5 dakikalık ulaşım mesafesinde. 15 bin 500 metrekarelik ofis alanı ve 2 bin 500 metrekarelik şehir bahçesiyle yeşiller içinde bir çalışma ortamına sahip olan Parima, sizlere milyonların görüş alanında prestijli bir ofis yaşamı sunuyor.

parima ofis

Emlaktasondakika.com