Ferko Line / Ferko İnşaat

Ferko İnşaat firmasının Ferko Line projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
ferko-line-kagithane

Ferko Line, Maslak müşterisini Kağıthane'ye çekecek!

Ofis Uğurcan Tokay 25.11.2016
Ferko, Kağıthane'de 4 blok şeklinde inşa etmekte olduğu 120 milyon dolarlık Ferko Line'ı lanse etti. Projede 192 ofis, 38 dükkan ve otel bulunuyor.
Ferko'nun 120 milyon dolarlık yatırım değeriyle hayata geçirdiği Ferko Line projesi basına tanıtıldı. Dört blok şeklinde tasarlanan ve bir bloğu 30 milyon dolar civarında bir rakama Sheraton'a satılan proje mimari konsepti ve metro hattına yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Metrekaresi 11 bin 250 liradan başlıyor

Ofislerde metrekare fiyatlarının 11 bin 750 lira ile 14 bin 500 lira arasında değiştiği Ferko Line projesinde 192 ofis ve 38 ticari birim bulunmakta. 105 bin metrekarelik inşaat büyüklüğüne sahip olan proje Cendere Caddesi'ne 300 metrelik cephesiyle yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor.

FERKO LİNE YATIRIMCILARA UYGUN AVANTAJLAR SUNUYOR!

Maslak müşterisini hedefliyor

Sanata yaptığı yatırımlarla da bilinen Ferko'nun yeni projesinde heykel bahçeleri de olacak. Proje hakkında önemli bilgiler aktaran Ferko Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten “Bu proje üzerinde 2 yıldır çalışıyoruz. Ferko Line'da Maslak aksındaki müşterileri hedefliyoruz. Metronun yanı başımıza gelecek olması da çok önemli bir avantaj. Burada ticari bölümlerin bir kısmını satıp, bir kısmını kiralayacağız” ifadelerini kullandı.

Önemli olan projelere ruh katabilmek

Ferko Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Meriçten ise “İnşaat sektörü, ekonominin dinamosu. Bunu kimsa inkar edip bu sektörden vazgeçemez. Ferko Line'ı tasarım aşamasında 3 ya da 4 kez değiştirdik. İnsanlar artık evlerinden çok ofislerinde zaman geçiriyor. Çalışanlarda verimlilik, ücret artışı kadar önemli bir nokta. 33 yıldır çağdaş sanat koleksiyoneriyim. Projelerimizde de bunlara yer vermeye çalışıyoruz. Önemli olan buralara bir ruh katabilmek” diye konuştu.

Ferko Line'dan sonra yeni projeler yolda

Ofislerin dışında dükkanların 9 bin ile 12 bin dolar arasında satılacağı Ferko Line'da tavan yükseklikleri 3,65 metre olarak belirlendi. Tasarımında dünyaca ünlü Walter Knoll markasının da yer aldığı projede ofislerin büyüklüğü 166 metrekareden başlayıp 1624 metrekareye kadar çıkabiliyor. Yeni projesiyle dikkat çeken Ferko, önümüzdeki dönemde Levent, Göktürk bölgeleri başta olmak üzere toplam 4 yeni projeye başlayacak. Öte yandan Ferko Line'da yatırım yapmak isteyenler banka kredisi de kullanabiliyor.

FERKO LİNE İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

ferko line ferko line nerede ferko line kağıthane ferko line fiyatları ferko line teslim