WorkLand Maslak / Workland

Workland firmasının WorkLand Maslak projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Eclipse Maslak Business

Eclipse Maslak Business'a bugün taşın yarın çalış

Ofis Zeynep Karabağ 26.06.2015
Ofislerin hemen teslim edildiği Eclipse Maslak Business projesinde kat mülkiyeti tapuları hazır.
Yatay bir düzlemde, 135 metrekare ile 1.500 metrekare aralığında değişen geniş ofis kullanım alanlarına sahip Eclipse Maslak Business; kolay ulaşılabilir konumu, akıllı bina alt yapısı ve 600 araçlık otopark alanına ek, ofis alanlarının önünde oluşturulan araç bekleme bölümü ile hemen teslim ve kullanıma hazır. 

Artaş İnşaat'ın Maslak'ta hayata geçirdiği Eclipse Maslak projesinin ofis bölümü olan Eclipse Maslak Business'ta 83 ofis birimi bulunuyor. 

Eclipse Maslak Business ofis fiyatları

Eclipse Maslak Business'ta 135 metrekare ile 341 metrekare arasında değişen ofislerin en düşük fiyatı 531 bin 395 dolar, en yüksek fiyatı 1 milyon 248 dolar olarak belirlendi. 

1.188 metrekare ila 1.516 metrekare ofislerin fiyatları ise 4 milyon 158 bin dolar ile 5 milyon 383 bin dolar arasında farklılık gösteriyor. 

Projenin mimari tasarımı 2 Design Mimarlık imzasını taşıyor. Arsa alanı 22 bin metrekare olan Eclipse Maslak içerisinde; kapalı yüzme havuzu, oyun alanları, buhar odası, sauna, fitness center ve hobi salonu mevcut.

Eclipse Maslak Business