DKY Kartal / DKY İnşaat

DKY İnşaat firmasının DKY Kartal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ali Dumankaya DKY kARTAL

DKY Kartal’ın ofis bloğu erken uçacak

Ofis Hüseyin Belibağlı 20.04.2015
DKY Kartal Projesi içinde yer alan ofis bloğu ile ilgili çok fazla talep alınca Haziran için planlanan satış takvimi daha erkene çekilecek.
DKY Kartal'ın 23 bin metrekarelik ofis bloğu için gelen talepleri göğüslemekte zorlanan DKY İnşaat, Haziran için belirlediği satış takvimini daha erkene çekecek. Yoğun ilgi gördüklerini söyleyen DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, “Projemizde 23 bin metrekare kapalı alana sahip ofis bloğu bulunuyor. Projeyi ilk görücüye çıkardığımızdan beri ofislerle ilgili yoğun talep alıyoruz. Haziran ayına bıraktığımız ofis bloğu satış planımızı öne çektik. Bu bloğa gelen talepler bile bu lokasyonun ne kadar değerli olduğunu bizlere gösteriyor” diye konuştu.

Konutların yüzde 40'ı satıldı 

İçinde konut, ofis ile alışveriş alanları bulunan, bölgenin eşsiz projesi DKY Kartal, sektöre kazandırdığı “buçuk” konsepti ile hem konutların kullanım alanlarının genişlemesini sağlarken diğer yandan da bir haftada yüzde 40'lık bir satış grafiğine ulaştı. +1,5 konseptinin balkonlardaki ve diğer kullanımdaki ölü alanları kazandırdığına dikkat çeken Dumankaya, “Dairelerin hiçbir metrekaresinin boşa gitmemesi, evlerin tam anlamıyla kullanıcıya yönelmesi için çalıştık. Kapanabilir balkon fazladan bir yaşam alanı ve mükemmel bir manzara sunuyor. Bu amaçla DKY Kartal'ın yeni nesil evlerini “+1,5” olarak nitelendiriyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

DKY Kartal DKY Kartal Projesi satılık Ali Dumankaya