Besa Kule İş Merkezi

Dev markalar “altın üçgen”de buluşuyor!

Ofis Emine Pile 17.06.2015
Ankara’nın değerli lokasyonlarından Eskişehir Yolu, Konya Yolu ve Söğütözü kesişiminde hayata geçirilen Besa Kule, iş dünyasının ilgisini çekiyor.
Besa Grup tarafından Ankara'nın “altın üçgen”i olarak bilinen değerli bir lokasyonda inşa edilen Besa Kule İş Merkezi, iş dünyasının yeni gözdesi oldu.  Dev firmalar tarafından tercih edilen Besa Kule, iş merkezlerine, kamu ve büyük eğitim kurumlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. 

İş dünyasının beğenisini topladı! 

Bu çok önemli bölgenin merkezinde inşa edilen Besa Kule İş Merkezi de avantajlı konumunun yanı sıra sunduğu hizmetlerle de bölgenin öne çıkan projesi oldu.

Besa Kule'yi hayata geçiren Besa Grup'un Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, sahiplerine teslim edilmeye başlanan projenin ayrıcalıklı iş dünyası tarafından oldukça dikkati çektiğini kaydetti.

Projenin Ankara'da ilk olan “kavisli” mimarisiyle bölgenin öncüsü olduğunu bildiren Bezci, “Besa Grup'un kalite anlayışını tam anlamıyla yansıtan Besa Kule bizim için çok özel bir proje. İş dünyasını yakından tanıyan bir firma olarak ihtiyaçların, isteklerin ve eksiklerin neler olduğunu çok iyi biliyoruz. Besa Kule'yi de bu kurguyla inşa ettik. Besa Kule, firmaların prestijini arttıran özel lokasyonu, iş dünyasına ayrıcalık getiren kurgusu ve seçkin firma karması ile Ankara'da ayrıcalıklı iş yaşamının merkezi olmaya hazırlanıyor” dedi.

Firmaların prestiji artacak 

Bezci, Besa Kule'yi tercih eden markaların da iş dünyasının yakından tanıdığı isimler olduğunu belirterek, şunları söyledi:
“Yalnızca Ankara ve Türkiye'den değil, dünya çapında tanınmış firmalar da iş merkezinde tercihini Besa Kule'den yana kullanıyor. Kiralama düşünenler için de çok özel avantajlar sunduğumuz Besa Kule, firmaların prestijini arttıracak. Yatay kısımda yer alan ve ünlü markaların yer alacağı cadde mağazaları ile de Besa Kule, bölgenin buluşma merkezi olacak. Büyük markaları ‘altın üçgen'de bir araya getirerek, Besa Kule'yi Ankara'nın sembol yapılarından biri haline getiriyoruz.”

Besa Kule İş Merkezi