Demir Romance / Demir İnşaat

Demir İnşaat firmasının Demir Romance projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Demir Romance dükkanları

Demir Romance'ın dükkanları satışa açıldı

Ofis Zeynep Karabağ 19.01.2015
Önümüzdeki Ağustos ayında teslimlerine başlanacak olan Demir Romance projesinin 60 adet dükkanı satışa sunuldu.
Demir İnşaat projesi olan Demir Romance'ın 60 adet ticari birimi bulunuyor. Beylikdüzü'nde konumlandırılan projenin teslimleri yaklaşırken bu ticari alanlar da satışa çıktı. 

Büyüklükleri 25 metrekare ile 1500 metrekare arasında farklılık gösteren dükkanlar, hem site sakinlerine hem de bölge halkına hizmet verecek. 

Kısa vadede kazandırması bekleniyor

Ticari ünitelerin yatırımcısına kısa vadede hızlı kazanç elde etme fırsatı sunduğunu belirten Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Demir Romance projemizi önümüzdeki aylarda teslim etmeye hazırlanıyoruz. Kaliteli yaşamın kapılarını aralayan projemizin ticari alanları da  Demir Romance ile oluşturduğumuz farkı ortaya koyacak kalitede ve konseptte hazırlandı. Kazançlı yatırım yapmak isteyenlere ticari alanlarımızı cazip fırsatlar ile sunuyoruz.” dedi.

hamit demir

Demir Romance'ta akıllı ev teknolojisi

1+1'den 4,5+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin sıralandığı Demir Romance, Beylikdüzü'nde akıllı ev teknolojisiyle donatılan ilk proje olarak lanse ediliyor. 60 dükkan yanı sıra proje içerisinde; kapalı yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, squash alanı, dans eğitim merkezi, bay ve bayan güzellik merkezi, yürüyüş ve bisiklet yolları, tenis kortu, basketbol sahası, sauna, Türk hamamı ve spor kompleksi sıralanıyor.

Demir Romance demir inşaat beylikdüzü satılık dükkan satılık ofis demir romance