Canan Business / Canan Yapı - İstanbul Yapı

Canan Yapı - İstanbul Yapı firmasının Canan Business projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Canan Business

Canan Business: 11 ay sonra teslim!

Ofis Zeynep Karabağ 11.05.2015
Canan Business hızlı ve pratik bir yaşam stili için hayatı her an yeniden başlanabilir ve daha kolay yaşanabilir kılıyor.
Zamanın ve mekanın kesiştiği yerde, sizin için yarattığımız bu home- office konseptini deneyimleyeceğiniz bu büyük kapıdan girmek için son 11 ay...

canan business

Canan Yapı Ve İstanbul Yapı tarafından hayata geçirilen Canan Business sizin için gücü ve estetiği bir çatı altında topluyor. Daha hızlı ve pratik bir yaşam stili için Canan Business Ataşehir Projesi 75-78 metrekare arasında değişen 1+1 ve 111 ve 118 metrekare arasında değişen 2+1 home officeleri ile hayatı her an yeniden başlanabilir ve daha kolay yaşanabilir kılmak üzere inşa ediliyor. Modüler sistemde inşa edilen üniteler isteğe bağlı birleştirmeye imkan tanıyor.

canan business 

1+1'ler 396 bin TL, 2+1'ler 598 bin TL' dan başlıyor. Canan Business projesinde teslimler 2016 yılının Nisan ayında yapılacak. 

Canan Business