Cadde 24 Dükkanlar / 24 Gayrimenkul

24 Gayrimenkul firmasının Cadde 24 Dükkanlar projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Cadde 24 dükkanları satıldı

Cadde 24’de ticari birimlerin yüzde 70’i üç haftada satıldı

Ofis Zeynep Karabağ 11.11.2014
Konut bölümlerinin satışı kısa sürede tamamlanan Cadde 24’de dükkânların yüzde 70’i tükendi
Çevresindeki sosyal dokuyla bütünleşen 24 markalı konseptler geliştiren 24 Gayrimenkul, Halkalı'da yer alan ve  “home - office” leri rekor sürede satılan Cadde 24 projesinin ticari birimlerini üç hafta önce satışa sunmuştu. Home- office satışları Mayıs ayında tamamlanan projenin dükkânları da iki hafta içerisinde büyük bir satış grafiği yakaladı.

2015 yılının sonbaharında teslim edilecek Cadde 24'de 72 dükkân bulunuyor. Alanları 25 metrekare ila 829 metrekare arasında değişen dükkânların % 70' i iki hafta içinde sahiplerini buldu.

Halkalı 'da merkezi bir konumda bulunan ve içerisinde yer alacak ATM alanları, yeme/içme, giyim, kozmetik, kitabevi, gıda ve yerel esnafın yer alacağı cadde dükkânlarla bölgede oluşan yoğun talebi karşılaması planlanan Cadde 24 dükkânları için firma ilginç bir uygulama geliştirdi. 24 Gayrimenkul; projeden dükkân satın alan yatırımcıları çeşitli francishe firmaları ile buluşturarak danışmanlık hizmetleri de veriyor. Konu ile ilgili konuşan 24 Gayrimenkul CEO'su Ahmethan Yılmaz; “Home office bölümleri iki hafta gibi kısa bir sürede tükenen projemiz beş ay içerisinde % 30 kazandırarak yatırımcının yüzünü güldürdü. Aynı amaçla yola çıktığımız dükkân bölümlerinde de yatırımcıyla firmalar arasında köprü oluşturduk. Dükkân kiralamalarında yatırımcıya zaman kaybettirmeden kâra geçmesi için firmalar ile buluşturuyoruz. Doğru lokasyonda doğru kiralamaları gerçekleştirerek kısa zamanda kazanç vadediyoruz” şeklinde konuştu.

Cadde 24 İletişim Bilgileri;

Web: http://cadde24.com.tr/
Telefon: 0212 244 24 24

Cadde 24 Cadde 24 dükkanları atakent konut projesi satılık dükkan halkalı ticari birim satışı atakent