Businist Office ilk görseli
Haberler / Ofis / Businist Office'te satışlar 26 Mayıs'ta başlayacak

Businist Office'te satışlar 26 Mayıs'ta başlayacak

Ofis 20.05.2014 13:53

Satışların 26 Mayıs'ta başlayacağı Businist Office projesinde çok özel alanlar oluşturuluyor

Selimoğlu, Vartaş ve Rochel ortaklığıyla kurulan SVR Gayrimenkul Yatırım tarafından gerçekleştirilecek olan Anadolu Yakası'nın en iddialı projelerinden Businist Office'in özel tanıtım toplantısı 26 Mayıs'ta gerçekleştirilecek. 

businist office blokları

Fikirtepe'de konumlandırılan Businist Office, özenle tasarlanmış mekanlardan oluşuyor. İş hayatının zirvesinde yer almak isteyenler için oluşturulan Businist Office, ticaretin, üretimin, gelişmenin tam ortasında...

businist fikirtepe projesi

Yakın çevredeki tek ticari alan olarak Businist Office ileriyi görenlerin, geleceğin büyük değerlerini, eşsiz fırsatları bugünden fark edebilenlerin zaman yitirmeden yer almak isteyecekleri bir proje.

businist vartaş ofis projesi mavi blokları

A+ ofis katları ve cadde hayatının nabzını tutacak kafe, restoran ve perakendeye yönelik dükkanlarıyla şehrin yeni buluşma noktası olacak.

businist ofis dükkanları

Kadıköy'de 30,500 metrekare olan iki ticari yapı adası üzerinde, toplam inşaat alanı 270 bin metrekare olarak 2014 -2016 yılları arasında tamamlanacak. 1.000 araçlık kapalı otopark alanıyla da otopark sorununu ortadan kaldıracak.

businist ofis gece görünümü

fikirtepe businist selimoğlu mavi bloğu

businist mağazaları

businist ofis tasarımı

Businist Office İletişim Bilgileri;

Web: http://www.vartas.com.tr/
http://www.selimoglugroup.com/
Telefon: 
444 99 02