Bomonti Business Center / Peker Şirketler Topluluğu

Peker Şirketler Topluluğu firmasının Bomonti Business Center projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bomonti Business Center peker grup

Bomonti Business Center, iş hayatında lüksü yaşatıyor!

Ofis Zeynep Karabağ 31.12.2014
Panoramik bir İstanbul manzarasına karşı, prestijli ve konforlu bir iş hayatı sunan Bomonti Business Center, Peker Grup tarafından hayata geçirildi.
İstanbul iş dünyanın yeni gözde lokasyonu Şişli Bomonti'de bulunan Bomonti Business Center, ödüllü mimar Murat Kader tarafından tasarlandı. Mimarisi ve teknolojisi ile pek çok projeyi geride bırakarak, İstanbul'a değer katan projeler arasında yerini aldı. Tamamı ofislerden oluşan bu proje, 29 kat ve 85 bağımsız birimden oluşuyor. 

102 metre yüksekliğindeki Bomonti Business Center, kuzey & güney cephelerden eşsiz bir Boğaziçi, tarihi yarımada ve şehir manzarası ile olağanüstü bir görsellikte çalışma fırsatı sunuyor. 

Bomonti Business Center'da ortak toplantı odaları, IT ihtiyaçları için veri depolama ve kopyalama sunucuları, spor salonları, yüksek teknolojili görüntüleme & alarm sistemleri, 7/24 uzman güvenlik ekibi bulunuyor. 

Yüksek standartlarda ofis hayatı

Ofisler, çalışanların motivasyonlarını en üst seviyeye çıkaracak konforlu ve rahat ortamı sağlamak için tasarlandı. Cephe dizaynı yapılırken, tüm statik hesaplamaları bu detay ile şekillendi. Her ofis, güvenlik duvarı aşmadan, yarı açılabilir camlar sayesinde, doğal hava sirkülasyonu yapabilme imkanı sağlıyor.

Binada 872 metrekareden oluşan her bir kat, dört çeyrek ofise bölünerek elde edilen, 222 metrekarelik ofislerden meydana geliyor. Ofis alanları, shell&core olarak teslim edilmekte, talebe yönelik olarak iç dekorasyon yapılabiliyor.

Yüksek yatırım değeri

Bomonti Business Center yatırımcılar için önem arz ediyor. İnşaat ve lokasyona artı olarak Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Ticaret ve Kalkınma Bankası'ndan (ECO Bank) tam not almış, bu sebeple Ecobank, 4 tam kat satın alarak merkezini Bomonti Business Center'a taşıdı.

Bomonti Hilton, 3 dakikalık için güzel bir alternatif oluyor. Kuaför salonları, süpermarketler, kuru temizleme, lostra, restoranlar gibi pek çok temel ihtiyaca çözüm ve alternatifler yanı başınızda.

İş merkezlerinin yeni lokasyonu

İstanbul'a hakim bir noktada olması sayesinde bir yandan Boğaziçi, diğer yandan da Haliç'in eşsiz manzarası, projeye ayrı bir değer katıyor. Bulunduğu lokasyon, İstanbul'un turistik, sosyal ve kültürel buluşma noktalarına olan Taksim, Şişli ve Beşiktaş'a 5 dakikalık mesafede.

Emlaktasondakika.com

Bomonti Business Center peker grup bomontide satılık ofisler kiralık ofis şişli