Balance Güneşli / Balance Gayrimenkul

Balance Gayrimenkul firmasının Balance Güneşli projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Gri renkli Balance Güneşli projesi ve önünde park eden otomobiller

Balance Güneşli’den yeni nesil ofis!

Ofis Ayşe Özlem Kuruca 08.08.2015
Balance Gayrimenkul, Balance Güneşli projesi ile Güneşli bölgesinde dikkatleri üzerine çekiyor.
İnşaat kalitesi, mimari tasarımı ve teknolojik üstünlükleri ile Güneşli ve çevresinin tek A+ projesi olarak yükselen Balance Güneşli, ofis alanlarına yönelik geliştirdiği özel konseptleri ile iş yaşamını konfor ile buluşturuyor. İstanbul'un yeni ticaret merkezi olarak  ulaşım arterleri ile sürekli gelişen ve stratejik konumu ile ciddi avantajlar sunan Balance Güneşli, değerli  bir yatırım aracı olarak görülüyor.

Çalışma alanlarında oluşturulan tasarımsal farklılıklar, yüksek teknoloji ve güvenlik, tüm dünyada iş verimliliği ve motivasyon açısından her geçen gün daha çok önem kazanıyor. Prestijli, şık ve konforlu çalışma alanlarına sahip iş merkezleri, son yıllarda profesyonel ve kurumsal şirketlerin vazgeçilmezi olmaya başladı. Bu eğilimleri dikkate alarak, çalışma hayatına artı değer katacak tüm unsurları projeye dahil eden Balance Güneşli,  İstanbul'un en iyi projelerinden biri olma iddiasını ortaya koyuyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Balance+G%c3%bcne%c5%9fli'>Balance Güneşli</a> projesinden açık ofis

Farklı ihtiyaçlara cevap veren farklı büyüklüklerde ofisler

Balance Güneşli, çalışanların tüm ihtiyaçlarını gözeterek, daha verimli ve farklı çalışma ortamları sunmak amacı ile "yeni nesil ofis yaşamı" nın en iyi örneğini ortaya koyuyor... Plaza Ofis, Cadde Ofis, Loft Ofis, Stüdyo Ofisler olmak üzere büyük ve küçük ölçekli şirketlerin her türlü ofis ihtiyacına yönelik alanların yer aldığı projede, şirketlere teknik ve sosyal açıdan ayrıcalıklı hizmetler sunuluyor. 

Zengin teknik donanımlar     

Güneş ışığını kesintisiz olarak içeri alan boydan boya camlar ve yüksek tavanlı çalışma ortamında,  çalışanların doğal havalandırmadan da yararlanabilmesi için manuel ve motorlu olmak üzere teleskopik paralel açılımlı kanatlı cam sistemleri kullanılıyor. Ayrıca projede cephe sistemlerinde içeride konforlu çalışma olanağı sağlayan yüksek akustik yalıtım, 24 saat çalışan taze hava ve egzost sistemi bulunuyor. Balance Güneşli'de her türlü elektrik kesintisine karşın 24 saat yüzde 100 jenaratör desteği de veriliyor... 

Aynı zamanda ofislerde hızlı internet ve data tesisatı alt yapısına sahip ve tüm genel mahallerde seslendirme ve acil anons için hoparlörler mevcut... 

En güvenli çalışma ortamı...

Balance Güneşli'de temelden başlayarak projenin tümünde kullanılan yüksek kalite ve yüksek dayanımlı malzeme kullanımı projenin inşaat güvenliği esasına bağlı en önemli avantajı... 

Her türlü tehlikeye karşın önlemlerin alındığı Balance Güneşli güvenli bir çalışma ortamı sağlıyor.  Projede uluslararası yangın söndürme standartlarına uygun yangın algılama ve söndürme sistemleri mevcut... Ticari alanların girişleri, bina giriş ve çıkışları, ofislerin kat koridorları 24 saat kapalı devre izleme sistemi ile kontrol ediliyor. 

Rezerve edilen ortak toplantı odaları....

Ofis alanlarının daha efektif kullanılabilmesi için katlarda, günlük  ve saatlik rezerve edilebilen projeksiyon, televizyon, internet  ve diğer teknolojik çözümlerin sunulduğu toplantı odaları yer alıyor. Tüm kullanıcıların hizmetine açık olan toplantı odaları, iş yoğunluğu olan firmalar için özel bir alternatif oluştururken daha küçük metrekareli ofislerin de daha geniş  çalışma alanları oluşturmasına olanak sağlıyor.  Her katta farklı metrekarelerde bulunan kat bahçeleri ise kısa molalarda çalışanlara bahçe konforunu yaşatıyor.  

İş performansını artıracak tüm ayrıntılar sosyal tesislerde mevcut... 

Çalışanların performansını artıracak çözümler sunan Balance Güneşli,  24 saat yaşayan bir proje...  Yaklaşık  700 m2 alanda kurulan sosyal tesiste  fitness salonu, sauna ve buhar odaları, pilates stüdyoları, cafe/restoran, müzik odası, hobi odaları, cep sineması, yer alıyor. Öğle tatili ya da gün içindeki molalarda motivasyonu  arttıracak, iş stresini azaltacak tüm ayrıntılar sosyal alanda yer alıyor. 

Toplam 83.000 m2 inşaat alanına sahip projede, sokak kültürünü çağdaş bir mimari yorumla buluşturan bir "Yaşam Sokağı" bulunuyor.  Araçsız yürüyüş yolları ve yeşillendirilmiş kat bahçelerinin yanı sıra, "Yaşam Sokağı"nda  günün yorgunluğunu atmak, lezzetli molalar vermek için restoran ve kafeler, günlük hayatın getireceği her türlü ihtiyacın karşılanabileceği mağaza ve hizmet noktaları yer alıyor. Projede ayrıca öğle yemekleri için  tüm şirketlerin ortak kullanabileceği bir yemekhane alternatifi de mevcut...

İşe ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı...

Balance Güneşli, İstanbul'un i ticaret merkezi olarak konumlanan Basın Ekspres Caddesi üzerinde yer alıyor. Projenin ana girişinin bulunduğu Taşocağı Caddesi ise TEM karayoluna ulaşımı kolaylaştırıyor. E-5, TEM ve Sahil yollarını birbirine bağlayan özel bir konumda bulunan Balance Güneşli, çevrede inşaatı süren metro hatlarının yanı sıra, metrobüs durakları, Atatürk Havalimanı, 3. havalimanına bağlantı yolu, İstoç, Masko, CNR, Bakırköy İDO, Ataköy Marina gibi önemli merkezlere yakınlığı ile İstanbul'un yatırım değeri en yüksek ve en değerli projelerinden biri olarak hızla yükseliyor.  

Çoban ailesi güvencesiyle...

Balance Güneşli, 1989 yılında Gaziantep'te kurduğu Şölen çikolata markası ile çeyrek asırda önemli başarılara imza atan Çoban Ailesi'nin sahibi olduğu  Balance Gayrimenkul güvencesiyle yükseliyor. Projenin yatırımcısı İsmail Çoban, "bugüne kadar ticaret hayatında oluşturdukları  güven ile gerçek bir yatırım ve yaşam değeri ortaya çıkardıklarını ve İstanbul'da yatırım yapmak,  prestijli bir iş yeri sahibi olmak isteyen tüm yatırımcılar ve şirketlerin bu projeyi görmeden karar vermemeleri gerektiğini söylüyor" 

 

Balance Güneşli