Bahçekent Flora / İzka İnşaat - Dağ Mühendislik - Sıtar İnşaat

İzka İnşaat - Dağ Mühendislik - Sıtar İnşaat firmasının Bahçekent Flora projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bahçekent Cadde Flora

Bahçekent Cadde Flora satışa çıkıyor!

Ofis Zeynep Karabağ 10.04.2015
Bahçekent’te yer alan Cadde Flora ticari üniteleri açık artırmayla satışa çıkıyor.
Emlak Konut güvencesiyle KDV hariç 195 bin liradan başlayan muhammen bedellerle satışa sunulacak ticari üniteler için son başvuru tarihi ise 25 Nisan olarak açıklandı.

İstanbul'un yükselen değeri Başakşehir Bahçekent'te yeralan Cadde Flora ticari üniteleri, Emlak Konut güvencesiyle satışa sunuluyor. Açık artırma usulüyle ve KDV hariç 195 bin TL'den başlayan muhammen bedellerle 26 Nisan 2015'te satışa çıkarılacak ‘Cadde Flora' için son başvuru tarihi 25 Nisan 2015.

bahçekent cadde flora

Geleneksel çarşı kültürünün, günümüz öğeleriyle zenginleştiği 74 bin metrekare alan üzerinde toplam 260 ticari üniteden oluşan ‘Cadde Flora', hastane, okul ve sosyo-kültürel alanlarla iç içe bulunuyor. 25 futbol sahası büyüklüğündeki bölge parkı ve rekreasyon alanın yanı başında konumlanan ticari üniteler marketten kuaföre, eczaneden kafeye, restorandan giyim mağazalarına kadar geniş kitleye seslenecek çeşitlilikte tasarlandı. 

TEM Otoyolu'nun yanında yer alan ‘Cadde Flora', 3. Havalimanı'na, Kuzey Marmara Otoyolu'na, E-5'e ve TÜYAP fuar alanına yakın mesafede oluşuyla da ulaşım sorunlarını ortadan kaldırıyor. 

cadde flora

Çevredeki konut projeleri de düşünüldüğünde Cadde Flora, yaklaşık 1 milyon kişinin yaşadığı bir bölgeye hitap ediyor. 22 bin m2 rekreasyon alanına sahip ‘Cadde Flora'; etkinlik alanları, süs havuzları ve yeşil alanlarıyla alışverişin de ötesinde her zaman yaşayan bir mekan olma özelliği taşıyor. 

Cadde Flora ticari üniteleri için ön başvurular www.caddeflora.com ve 444 58 13 no'lu telefondan yapılabiliyor.

Cadde Flora bahçekent flora