ataköy towers ofis projesinin yeni tasarımı

Ataköy Towers’ta konsept değişti!

Ofis Uğurcan Tokay 24.08.2015
Daha önce konut projesi olarak startı verilen proje tamamen ofis konseptine döndü. Tasarımı dahi değişen projenin sadece ismi aynı kaldı.
E5 Karayolu'nun yanı başında yer alan Ataköy Towers projesinde büyük bir değişiklik yaşandı. Daha önce konut projesi olarak startı verilen Ataköy Towers, radikal bir kararla ofis projesine döndü. Aziz Yapı'nın Yenibosna-Ataköy bölgesinde inşa etmekte olduğu projenin çevresinde önemli konut yatırımıları da yer almakta.

ataköy towersın havadan görünümü

Ofis konseptine çevrilen Ataköy Towers'ın yeni tasarımı...

İsmi dışında her şeyin değiştiği projede ofislerin metrekare fiyatları KDV hariç 9 bin lira ile 15 bin lira arasında değişiyor. Emlaktasondakika.com'un haberine göre Atatürk Havalimanı, Dünya Ticaret Merkezi, CNR Fuar Merkezi gibi birçok önemli noktaya yakın bir aks üzerinde hayat bulan projede 2 blok bulunuyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=atak%c3%b6y+towers+ofis'>ataköy towers ofis</a> projesinin altındaki dükkanlar

Projede ofisler dışında dükkanlarda yer alacak...

Her blokta 143 bağımsız birimin yer aldığı Ataköy Towers'ta 3 katlı otopark yer alacak. Blokların 17 kat olarak tasarlandığı projede ofislerin büyüklüğü 87,5 metrekareden başlayıp 400 metrekareye kadar yükselebiliyor.

Yaklaşık bir sene önce ofis konseptine geçen projede teslimlerin Aralık 2016'da gerçekleştirilmesi planlanıyor. Projede tapular ofis tapusu olarak teslim dağıtılacak.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

ataköy towers ofis ataköy towers değişiklik ataköy towers projesi