Ağaoğlu My New Work / Ağaoğlu İnşaat

Ağaoğlu İnşaat firmasının Ağaoğlu My New Work projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ağaoğlu My New Work

Ağaoğlu My New Work, işe eğlence getirdi

Ofis Emine Pile 03.10.2015
Ağaoğlu İnşaat tarafından Ataşehir’de hayata geçirilen ofis projesi Ağaoğlu My New Work, 21 kattan meydana geliyor.
Anadolu Yakası'nın kalbi niteliğinde olan Ataşehir'de Ülker Sports Arena'nın hemen yanında hayata geçirilen Ağaoğlu My New Work, çalışma hayatına yenilik getiriyor.  

5 milyon 120 bin dolardan başlıyor 

10 bin metrekare arsa alanı bulunan ve 200 ofisten oluşan proje modern zamanların Kapalı Çarşı'sı olmayı hedefliyor. Çağdaş ofis anlayışı ile inşa edilen ofis projesinde ofislerin büyüklükleri 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Bugün de yarın da değerini ve prestijini koruyacak bir yatırım sunan My New Work'te sınırlı sayıda kalan ofislerin metrekare birim fiyatı 5 milyon 120 bin dolardan başlıyor.    

Çalışma ve sosyal hayat anlayışını bir arada sunan projede açık ve kapalı yüzme havuzları, restoranlar, mağazalar, sinema, kafe, gibi alanlar mevcut. Finans Merkezi'ne de oldukça yakın bulunan proje, tasarımı, fonksiyonelliği, yatırım değeri ve bulunduğu konum itibari ile diğer projelerden farklılık gösteriyor. Ataşehir'de var olan bu ofis ihtiyacını gidermek üzere hayata geçirilen My New Work projesi İstanbul'a hakim manzaralı terası ile dikkat çekiyor.

Ağaoğlu My New Work Ülker Sports Arena Ağaoğlu şirketler grubu